Серија А: Јуве - Рома скандал, Видић и Интер 'полупани'!

Фудбалери Фиорентине убедљиво су савладали Интер, док је Наполи преокренуо противТорина у недељним утакмицама шестог кола Серије А.

Фудбал 06.10.2014 | 16:30

Фиорентина је победила Интер са 3:0, а најбољи појединац меча био је репрезентативац Србије Ненад Томовић који је постигао гол и уписао асистенцију.

Наполи је на свом терену губио од 14. минута, али је погоцима Инсињеа и Каљехона дошао до нова три бода.

'Виола' је овим тријумфом прескочила Интер на деветом месту и сада има девет бодова из шест утакмица, док 'Неразури' имају бод мање.

Већ у седмом минуту Томовић је наместио погодак Бабакару и тада је начета мрежа Хандановича. Томовић је одложио нападачу лопту, а овај послао пројектил у горњи леви угао са више од 20 метара.

Само 12 минута касније Бабакар је био асистент, а стрелац Квадрадо. Колумбијац је после дриблинга наместио лопту на десну ногу и сјајно погодио даљи угао са дистанце.

Феноменалну партију Томовић је крунисао у 76. минуту, када се прошетао кроз одбрану гостију и закуцао лопту у ближи угао.

Могли су домаћи до убедљивијег тријумфа до краја меча, али су мреже ипак мировале.