Serija A: Juve - Roma skandal, Vidić i Inter 'polupani'!

Fudbaleri Fiorentine ubedljivo su savladali Inter, dok je Napoli preokrenuo protivTorina u nedeljnim utakmicama šestog kola Serije A.

Fudbal 06.10.2014 | 16:30

Fiorentina je pobedila Inter sa 3:0, a najbolji pojedinac meča bio je reprezentativac Srbije Nenad Tomović koji je postigao gol i upisao asistenciju.

Napoli je na svom terenu gubio od 14. minuta, ali je pogocima Insinjea i Kaljehona došao do nova tri boda.

'Viola' je ovim trijumfom preskočila Inter na devetom mestu i sada ima devet bodova iz šest utakmica, dok 'Nerazuri' imaju bod manje.

Već u sedmom minutu Tomović je namestio pogodak Babakaru i tada je načeta mreža Handanoviča. Tomović je odložio napadaču loptu, a ovaj poslao projektil u gornji levi ugao sa više od 20 metara.

Samo 12 minuta kasnije Babakar je bio asistent, a strelac Kvadrado. Kolumbijac je posle driblinga namestio loptu na desnu nogu i sjajno pogodio dalji ugao sa distance.

Fenomenalnu partiju Tomović je krunisao u 76. minutu, kada se prošetao kroz odbranu gostiju i zakucao loptu u bliži ugao.

Mogli su domaći do ubedljivijeg trijumfa do kraja meča, ali su mreže ipak mirovale.