Лига 1: ПСЖ без Ибре 'труба'!

Поготком Антонија Марсијала у 92. минуту фудбалери Монака стигли су до ремија против Пари Сен Жермена, у дербију деветог кола лиге 1.

Фудбал 06.10.2014 | 16:01

Марсијал је изједначио на 1:1, пошто је претходно ПСЖ водио голом Лукаса Мура.То је шампиону већ шести реми ове сезоне

Млади фудбалер Монака тако је онемогућио Парижане да се попну на друго место јер сада заостају два бода за Бордоом.

'Кнежеви' су уписали само 11 бодова из девет утакмица и држе, за њихове стандарде, лошу 13. позицију.

Дерби две најјаче екипе прошле сезоне није донео толико квалитетан фудбал, па је прво полувреме завршено без голова.

У другом делу игре актуелни шампион стигао је до вођства, када је Мура искористио асистенцију Бахебека. Чинило се да ће Пари Сен Жермен доћи до сва три бода, али тако није мислио 18-годишњи Марсијал који се најбоље снашао после гужве у казненом простору.

Лидер је и даље Олимпик Марсеј који је везао шест победа.