Liga 1: PSŽ bez Ibre 'truba'!

Pogotkom Antonija Marsijala u 92. minutu fudbaleri Monaka stigli su do remija protiv Pari Sen Žermena, u derbiju devetog kola lige 1.

Fudbal 06.10.2014 | 16:01

Marsijal je izjednačio na 1:1, pošto je prethodno PSŽ vodio golom Lukasa Mura.To je šampionu već šesti remi ove sezone

Mladi fudbaler Monaka tako je onemogućio Parižane da se popnu na drugo mesto jer sada zaostaju dva boda za Bordoom.

'Kneževi' su upisali samo 11 bodova iz devet utakmica i drže, za njihove standarde, lošu 13. poziciju.

Derbi dve najjače ekipe prošle sezone nije doneo toliko kvalitetan fudbal, pa je prvo poluvreme završeno bez golova.

U drugom delu igre aktuelni šampion stigao je do vođstva, kada je Mura iskoristio asistenciju Bahebeka. Činilo se da će Pari Sen Žermen doći do sva tri boda, ali tako nije mislio 18-godišnji Marsijal koji se najbolje snašao posle gužve u kaznenom prostoru.

Lider je i dalje Olimpik Marsej koji je vezao šest pobeda.