Бундес: Хановер за петама Бајеру и Бајерну

Екипа Хановера наставља да прати Бајер и Бајерн јер после трећег кола Бундеслиге такође има седам бодова.

Фудбал 15.09.2014 | 20:00

Хановер је са рутинских 2:0 савладао екипу Хамбурга, која још увек није постигла гол у новој сезони па је на дну табеле.

У другом мечу дана Аугзбург је минималним резултатом надиграо Ајнтрахт у Франкфурту, те остварио први тријумф у првенству.

Александар Игњовски је одиграо цео меч, а Слободан Медојевић шансу добио на старту другог полувремена, у првом поразу свог Ајнтрахта. Гојко Качар је са клупе гледао немоћ Хамбурга.

Хановер је ХСВ надиграо головима Леона Андерсена и Артура Собијеха из прве две праве акције у првих пола сата меча.

Николај Милер и Артјомс Рудневс су пропустили прилике да врате ХСВ у игру, а с друге стране Кенан Караман и Кристијан Шулц да дотуку госте из Хамбурга.

Победу Аугзбургу на тешком гостовању донео је Раул Бобадиља, сјајним голом на старту другог полувремена.