Bundes: Hanover za petama Bajeru i Bajernu

Ekipa Hanovera nastavlja da prati Bajer i Bajern jer posle trećeg kola Bundeslige takođe ima sedam bodova.

Fudbal 15.09.2014 | 20:00

Hanover je sa rutinskih 2:0 savladao ekipu Hamburga, koja još uvek nije postigla gol u novoj sezoni pa je na dnu tabele.

U drugom meču dana Augzburg je minimalnim rezultatom nadigrao Ajntraht u Frankfurtu, te ostvario prvi trijumf u prvenstvu.

Aleksandar Ignjovski je odigrao ceo meč, a Slobodan Medojević šansu dobio na startu drugog poluvremena, u prvom porazu svog Ajntrahta. Gojko Kačar je sa klupe gledao nemoć Hamburga.

Hanover je HSV nadigrao golovima Leona Andersena i Artura Sobijeha iz prve dve prave akcije u prvih pola sata meča.

Nikolaj Miler i Artjoms Rudnevs su propustili prilike da vrate HSV u igru, a s druge strane Kenan Karaman i Kristijan Šulc da dotuku goste iz Hamburga.

Pobedu Augzburgu na teškom gostovanju doneo je Raul Bobadilja, sjajnim golom na startu drugog poluvremena.