Ибра дао голове у сваком минуту!

Шведски фудбалер Златан Ибрахимовић голом петом на мечу са Естонијом комплетирао је невероватну личну статистику.

Фудбал 08.09.2014 | 21:30

Нападач Пари Сен Жермена до тог дуела, који је завршен победом Швеђана са 2:0, током каријере није постигао само гол у 24. минуту једне утакмице.

То се променило у четвртак увече, када је био стрелац гола баш у 24. минуту, а на тој утакмици је постао рекордер по броју погодака у дресу Шведске, претекавши Свена Ридела.

Ибрахимовић је, иначе, постигао оба гола у победи Шведске, а када је поставио нови рекорд скинуо је дрес испод којег је имао мајицу на којој је писало: “50+, ви сте ми ово омогућили”.

Ибрахимовић није први фудбалер који је комплетирао такво импресивно достигнуће, пошто је пре њега то учинио Кристијано Роналдо, у фебруару ове године, голом у седмом минуту дуела са Атлетиком.