Ibra dao golove u svakom minutu!

Švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović golom petom na meču sa Estonijom kompletirao je neverovatnu ličnu statistiku.

Fudbal 08.09.2014 | 21:30

Napadač Pari Sen Žermena do tog duela, koji je završen pobedom Šveđana sa 2:0, tokom karijere nije postigao samo gol u 24. minutu jedne utakmice.

To se promenilo u četvrtak uveče, kada je bio strelac gola baš u 24. minutu, a na toj utakmici je postao rekorder po broju pogodaka u dresu Švedske, pretekavši Svena Ridela.

Ibrahimović je, inače, postigao oba gola u pobedi Švedske, a kada je postavio novi rekord skinuo je dres ispod kojeg je imao majicu na kojoj je pisalo: “50+, vi ste mi ovo omogućili”.

Ibrahimović nije prvi fudbaler koji je kompletirao takvo impresivno dostignuće, pošto je pre njega to učinio Kristijano Ronaldo, u februaru ove godine, golom u sedmom minutu duela sa Atletikom.