3. коло Премијер лиге БиХ

У првим утакмицама 3. кола Премијер лиге БиХ, екипе Борца и Дрине стигле су до првих тријумфа ове сезоне и то на гостовањима.

Фудбал 16.08.2014 | 20:21

Борац је гостовао на увијек неугодној травничкој "Пироти", гдје су голом Субића у трећем минуту судијске надокнаде стигли до прве побједе. Травник је повео у 48, минуту преко Јусуфбашића и вођство држао до 74. минуту, када је Стокић успио изједначити. Ипак, Бањалучани су успјели постићи и други бод и тако побјећи са задњег мјеста.

И зворничка Дрина уписала је свој први овосезонски тријумф. Они су савладали екипу Младости из Велике Обарске, на Градском стадиону у Бијељину, са 2:0, головима Рустемовића у 30. и Филиповића у 45. минуту. Уједно ово је и први пораз за екипу тренера Душана Јеврића.