Одиграно пет мечева 2. кола ПЛ БиХ

Фудбалери Дрине нису успјели да се супротставе актуелном шампиону Зрињском, који их је поразио на њиховом терену резултатом 2:1.

Фудбал 09.08.2014 | 22:00

Мостарци су до предности стигли у 33. минуту, када је лијепу акцију гостију поготком крунисао Миле Пехар. У 82. минуту било је јасно да ће бодови отпутовати у Мостар. Погријешила је одбрана Дрине, лопте се докопао Стево Николић и лијепим ударцем лобовао истрчалог Горана Максимовића на голу Зворничана. Све што су изабраници Драгана Мићића успјели да ураде до краја је погодак дефанзивца Владе Ивановића у 89. минуту за коначних 1:2.

Младост је, након тријумфа у првом колу против Борца, остварила још један добар резултат. Тим Душана Јеврића сачувао је своју мрежу против Вележа, па је сусрет на стадиону у "Врапчићима" окончан без погодака.