Odigrano pet mečeva 2. kola PL BiH

Fudbaleri Drine nisu uspjeli da se suprotstave aktuelnom šampionu Zrinjskom, koji ih je porazio na njihovom terenu rezultatom 2:1.

Fudbal 09.08.2014 | 22:00

Mostarci su do prednosti stigli u 33. minutu, kada je lijepu akciju gostiju pogotkom krunisao Mile Pehar. U 82. minutu bilo je jasno da će bodovi otputovati u Mostar. Pogriješila je odbrana Drine, lopte se dokopao Stevo Nikolić i lijepim udarcem lobovao istrčalog Gorana Maksimovića na golu Zvorničana. Sve što su izabranici Dragana Mićića uspjeli da urade do kraja je pogodak defanzivca Vlade Ivanovića u 89. minutu za konačnih 1:2.

Mladost je, nakon trijumfa u prvom kolu protiv Borca, ostvarila još jedan dobar rezultat. Tim Dušana Jevrića sačuvao je svoju mrežu protiv Veleža, pa je susret na stadionu u "Vrapčićima" okončan bez pogodaka.