Партизан јачи од Штурма

Фудбалери Партизана добили су резултатом 1:0 прву тест утакмицу на припремама са Штурмом из Граца.

Фудбал 02.07.2014 | 15:45

Једини стрелац био је Андрија Живковић у 50. минуту, фантастичним ударцем са 20 метара.

На стадиону Ритшајнтал у Маркт Хартмансдорфу за Партизан су почели Лукач - Вулићевић, Станковић, Трајковић, Немања Петровић - Дринчић, Брашанац, Пантић - Андрија Живковић, Шкулетић, Грбић.

Противник је аустријски бундеслигаш чији је тренер некадашњи играч Партизана Дарко Миланич, а у првом полувремену није било много узбуђења ни правих прилика.

На старту другог дела Партизан је повео спектакуларним ударцем Андрије Живковића - после корнера голман Аустријанаца је боксовао лопту, Живковић је сачекао на 20 метара и закуцао је у супротни горњи угао.