Partizan jači od Šturma

Fudbaleri Partizana dobili su rezultatom 1:0 prvu test utakmicu na pripremama sa Šturmom iz Graca.

Fudbal 02.07.2014 | 15:45

Jedini strelac bio je Andrija Živković u 50. minutu, fantastičnim udarcem sa 20 metara.

Na stadionu Ritšajntal u Markt Hartmansdorfu za Partizan su počeli Lukač - Vulićević, Stanković, Trajković, Nemanja Petrović - Drinčić, Brašanac, Pantić - Andrija Živković, Škuletić, Grbić.

Protivnik je austrijski bundesligaš čiji je trener nekadašnji igrač Partizana Darko Milanič, a u prvom poluvremenu nije bilo mnogo uzbuđenja ni pravih prilika.

Na startu drugog dela Partizan je poveo spektakularnim udarcem Andrije Živkovića - posle kornera golman Austrijanaca je boksovao loptu, Živković je sačekao na 20 metara i zakucao je u suprotni gornji ugao.