Шпанци и Белгијанци "минимални"

Белгија и Шпанија оствариле су 'пристојне' побједе у пријатељским утакмицама које су одигране синоћ.

Фудбал 08.06.2014 | 12:57

Белгија је у Бриселу угостила Тунис и доста тешко уписала побједу. Иако су 90 минута доминирали у свим сегментима игре били бољи од противника, тек у 89. минуту су дали победоносни гол.

У финишу утакмице Дрис Мертенс је затресао противничку мрежу на сјајно проигравање Насера Чадлија. Гости су од 63. минута играли без искљученог Жеме.

Шпанија се није претјерано иживљавала над Ел Салвадором иако је имала 23 ударца према голу противника. . Стријелац водећег поготка у Мериленду био је Давид Виља у 60. минуту, а на почетку утакмице је Сеск Фабрегас промашио пенал. У завршници је Виља постигао још један погодак за коначних 2:0.