Игокеа (пробосански) шампион

Кошаркаши Игокее одбранили су титулу БХ првака савладаши вечерас на своме терену екипу Широког Бријега 54:51.

Република Српска 22.05.2014 | 18:53

Широки је први дио игре добио 17:13, након чега су у другој четвртини оба тима пружила слабу партрију. Ипак, на полувријеме је Игокеа отишла са два поена предности, а резултат је гласио 25:23.

У другом дијелу су оба тима наставила са јаком одбраном, а опет су успјешнији били домаћини који су у посљедњу дионицу утакмице ушли са четири поена предности (39:35).

У последњим минутама сусрета Игокеа је имала и девет поена предности, али кошаркаши Широког нису одустајали. На крају, нису ипак имали снаге за преокрет, те је сусрет завршен побједом Игокее 54:51, што је било довољно за освајање новог трофеја.