“Петарда” Звезде против Новог Пазара (ВИДЕО)

"Петарда" је одјекнула на највећем српском стадиону.

Република Српска 19.10.2013 | 21:26
"Петарда" је одјекнула на највећем српском стадиону. “Бацили” су је фудбалери Црвене звезде, већ други пут у три последња кола, а нова "жртва" црвено-белих био је нејаки Нови Пазар. Ученици тренера Славише Стојановића нанели су праву резултатску кататрофу гостима са Јошанице савладавши их резултатом 5:1! Двоструки стрелци за Београђане били су Абиола Дауда и Драган Мрђа, а голеаду је најавио својим 50. голом у дресу Звезде капитен Ненад Милијаш, у 5. минуту из слободног ударца. Почасни гол за Пазарце постигао је резервиста Петар Јелић, син преминулог предсједника Републике Српске Милана Јелића. Био је ово дуел Давида и Голијата, а показаће време да ли и најава бољих дана и резултата у складу са реномеом клуба црвено-белих, које у наредна два кола чекају највећи изазови у овом делу сезоне - гостовање Радничком у Нишу и дерби са Партизаном. Минула дешавања око клуба и "случај шампони" натерали су играче Звезде да се не шале, и од првог минута крену да даве ривала као змија жабу. РЕЗУЛТАТИ 9. КОЛА: ОФК Београд - Раднички 1923 2:3 Јавор - Рад 1:2 Доњи Срем - Чукарички 1:1 Војводина - Слобода 1:2 Вождовац - Спартак 0:1 Црвена звезда - Нови Пазар 5:1 Недеља: Јагодина - Партизан (15.00) хттпс://www.yоутубе.цом/wатцх?в=сОјецаQехYс