“Petarda” Zvezde protiv Novog Pazara (VIDEO)

"Petarda" je odjeknula na najvećem srpskom stadionu.

Republika Srpska 19.10.2013 | 21:26
"Petarda" je odjeknula na najvećem srpskom stadionu. “Bacili” su je fudbaleri Crvene zvezde, već drugi put u tri poslednja kola, a nova "žrtva" crveno-belih bio je nejaki Novi Pazar. Učenici trenera Slaviše Stojanovića naneli su pravu rezultatsku katatrofu gostima sa Jošanice savladavši ih rezultatom 5:1! Dvostruki strelci za Beograđane bili su Abiola Dauda i Dragan Mrđa, a goleadu je najavio svojim 50. golom u dresu Zvezde kapiten Nenad Milijaš, u 5. minutu iz slobodnog udarca. Počasni gol za Pazarce postigao je rezervista Petar Jelić, sin preminulog predsjednika Republike Srpske Milana Jelića. Bio je ovo duel Davida i Golijata, a pokazaće vreme da li i najava boljih dana i rezultata u skladu sa renomeom kluba crveno-belih, koje u naredna dva kola čekaju najveći izazovi u ovom delu sezone - gostovanje Radničkom u Nišu i derbi sa Partizanom. Minula dešavanja oko kluba i "slučaj šamponi" naterali su igrače Zvezde da se ne šale, i od prvog minuta krenu da dave rivala kao zmija žabu. REZULTATI 9. KOLA: OFK Beograd - Radnički 1923 2:3 Javor - Rad 1:2 Donji Srem - Čukarički 1:1 Vojvodina - Sloboda 1:2 Voždovac - Spartak 0:1 Crvena zvezda - Novi Pazar 5:1 Nedelja: Jagodina - Partizan (15.00) https://www.youtube.com/watch?v=sOjecaQehYs