BRITANSKA VLADA "PLITKA I NEZRELA"
Britanska vlada je "plitka i nezrela" i vijekovima igra nekonstruktivnu ulogu na Bliskom istoku, izjavio je sirijski predsjednik Bašar al Asad u intervju za list "Sandej tajms".
Republika Srpska 03.03.2013 | 13:29
Britanska vlada je "plitka i nezrela" i vijekovima igra nekonstruktivnu ulogu na Bliskom istoku, izjavio je sirijski predsjednik Bašar al Asad u intervju za list "Sandej tajms".
Republika Srpska 03.03.2013 | 13:29
Najviše komentara

Željeli bismo da Vas obavještavamo o najnovijim vijestima!
Komentari / 0
Ostavite komentar