Vukomanović osudila paljenje automobila Amiru Hurtiću
"Strašno je što se dogodilo poslaniku Hurtiću i svaki takav napad mora biti bezuslovno osuđen, a počinioci kažnjeni."
Republika Srpska 26.07.2025 | 12:03
Izjavila je ovo narodni poslanik Tanja Vukomanović, komentarišući vijest da je narodnom poslaniku Amiru Hurtiću gorio automobil.
"Ovo nije samo paljenje automobila, ovo je napad na osjećaj sigurnosti u društvu. Još nije rasvijetljen napad na vozilo Nebojše Vukanovića, a već imamo novi slučaj. Ovo ne smije postati praksa. Institucije moraju hitno utvrditi šta se krije iza ovakvih stvari, jer ako država ne istraži ovakve stvari, onda svako ko ovdje živi ostaje nezaštićen", rekla je Vukomanović.
(BN) Foto: PDP

Komentari / 7
Ostavite komentarХм
26.07.2025 12:42Pa dobro kako nama običnim smrtnicima tako i vama poslanicima. Što bi vi bili zaštićeni od nas. Ko zna koliko je do sada zapaljeno vozila i u R Srpskoj i u čitavoj BiH
ODGOVORITEZd9
26.07.2025 13:47Samo Tanja? Ostali?
ODGOVORITEHERCEGOVAC
26.07.2025 14:19Gospodine Hurticu nisu to uradiali posteni Gradani BiH vec poslednje FUKARE ALI NIJE ni cudo kada vidimo KO vodi BiH u vladajucim strukturama IMA dosta Politickih FUKARA koji svojim izjavama zavadaju NAROD U BiH i PLJACKAJU SVE REDOM A TUZILASTVO I KORUMPIRANA POLICIJA TO DOZVOLJAVAJU
NN
26.07.2025 14:39Kraljica svih vremena.
Cccc
26.07.2025 15:01Gospodo poslanici radite svoj posao i ne zavadjajte narod i ne širite mržnju medju narodom I takvih slučajeva neće biti.
ODGOVORITESvi
26.07.2025 16:49..znaju iskoristiti trenutak. Pa i ova. Sve do jednog su isti. I tamo i vamo i vamo i tamo!
Maca Marela Pajic
27.07.2025 07:24Ovo nije samo paljenje automobila, ovo je atak na demokratiju i evropski put BiH!
ODGOVORITE