Saobraćaj blokiran: Zatvorene ulice oko zgrade Vlade RS
Nakon što je gradonačelnik Draško Stanivuković danas ulicu kod zgrade Vlade RS proglasio za pješačku zonu, policija je zatvorila dio glavne saobraćajnice.
Republika Srpska 11.12.2024 | 14:45
Puštaju samo autobuse javnog prevoza.
Takođe, ne može se proći ulicom pored RTRS, gdje je parkiran kamion pauk službe, ni ulicom koja vodi prema stadionu “Borca”.
Na ulazu je patrola policije koja pušta samo one koji žive u obližnjoj zgradi.
Postavljen znak za novu pješačku zonu kod zgrade Vlade Srpske, stigla i komunalna policija. pic.twitter.com/qhSkWoWdKQ
— Srpskainfo (@Srpska_info) December 11, 2024
(Srpskainfo) Foto: Siniša Pašalić/Ringier
Komentari / 8
Ostavite komentarIdioti
11.12.2024 15:03sto jedni tako i drugi, i jedan i drugi stete gradjanima Banjaluke, jedan i Republici Srpskoj.
ODGOVORITEGOAT
11.12.2024 19:44Istina ziva
Lucky
11.12.2024 16:08Što ne napišete da je pauk maslo gradonačelnikovih ljudi, kao i da je zloupotrijebio gradske službe Komunalne policije i Parking servisa pa su njihovim vozilima blokirani ulazi u Vladu. Takođe i da šalje lica da parkiraju vozila na ulaze u štićene objekte pa onda iskaču i bježe - ostavljajući vozilo. To već nisu ptotesti već ometanje rada republičkih institucija. MUP RS baš zato sad kontroliše prolazak vozila i parkira svoja vozila kako to ne bi mogli stanivukovićevi revolucionari.
ODGOVORITERe
11.12.2024 18:03Gradonačelnik je u pravu. Bori se za narod, a ne kao vlast koja uništava srpski narod nemilosrdno. Sve je u debelom minusu, a ti sendvičaru brani bandu.
Igor
11.12.2024 18:13Stanivuković je uspio ono što ni Alija nije mogao. Blokirao je vladu RS.
ODGOVORITEBec
11.12.2024 20:15Je li mislis ono kad su vatali clanove skupstine i vlade oko i u jotelu Bosna? Koje no godine i ko je to radio?
Ma kakvi
11.12.2024 20:42Dodik sam sebe blokiro
Miroslav
12.12.2024 01:21Kad budalu niko da ustavi, a budala umislja da moze sve. Jado, kad budala uzme stvar u ruke.