Red za klupu Španije: Ćavi, Luis Enrike...
Fernando Jero bio je samo privremeno rešenje na selektorskoj poziciji na Mundijalu u Rusiji
Fudbal 05.07.2018 | 21:00
Nakon eliminacije Fudbalski savez Španije krenuo je u potragu za selektorom. Fernando Jero bio je samo privremeno rešenje na klupi "furije", nakon što je Đulen Lopetegi smenjen dan pre početka Mundijala i poslat kući iz Rusije.
Kao potencijalni kandidati za novog selektora Španije spominje se Luis Enrike, bivši reprezentativac i trener Barselone.
Osim njega na klupi nacionalnog tima "viđen" je i legenda katalonskog kluba Ćavi Ernandez, koji trenutno nastupa za katarski Al Sad.
Ćavi je nedavno dobio trenersku licencu, pa je to dodatni argument koji ga gura u vrh liste potencijalnih kandidata za selektora.
Španski mediji spekulišu da bi nacionalni tim mogao da preuzme i Kike Sančez Flores, odnosno Mičel, bivši fudbaler Real Madrida i trener Sevilje.
Izvor: mondo.rs
Komentari / 0
Ostavite komentar