TUR: Galata pala s bijele tačke!

Ekipa Fatiha Terima propustila šansu da zauzme lidersku poziciju!

Fudbal 05.02.2018 | 11:15
Galatasaraj nije iskoristio kiks Bašakšehira da se dokopa liderske pozicije u turskom šampionatu. Istanbulski velikan pao je u Sivasu (2:1) i to sa bele tačke pa je i posle 20. kola ostao iza lidera sa dva boda zaostatka.

Tamnoputi N'Dinga u 14. i iskusni Aruna Kone u 58. minutu bili su precizni sa penala i rutinski su matirali golmana Musleru. Nadu je gostima vratio iskusni Švajcarac Eren Derdijok u 79. minutu, ali Galata nije imala snage za preokret.

Moguće je da su gosti potcenili Sivas na ovom meču pošto su utakmicu započeli bez nekoliko zvezda poput Junesa Belande, čiji ulazak u igru u nastavku nije značio i preokret. U svakom slučaju loš rezultat za ekipu Fatika Terima koja je propustila lepu šansu da se vrati na vrh.

TURSKA 1 - 20. KOLO