Čempionšip: ''Ovnovi'' izboli ''Šumare'', Stojke nemoćan!

Derbi ubedljiv protiv očajne odbrane Notingem Foresta - 3:0 (1:0).

Fudbal 12.12.2016 | 11:30
Iskusni Stiv Meklaren je definitivno uneo promene u igru Derbija koji se ponovo uspravio i gazi ka Premijer ligi makar i preko plej-ofa. Šestu uzastopnu pobedu Ovnovi su zabeleržili na svom Prajd Parku gde je danas nastradao nemoćni Vladimir Stojković sa svojim Notingem Forestom - 3:0 (1:0).

Ništa nije mogao srpski reprezentativac, ponovo je platio danak činjenici da ima očajnu odbranu pored sebe, a kola su krenula nizbrdo već u 30. minutu kada je Niklas Bendtnerautogolom doneo prednost domaćinu. Bio je to uvod u potpuni raspad Šumara, a posle poluvremena sin legendarnog Tomas Ins je provozao defanzivce Notingema i maestralno povećao na 2:0.

Tačku na ovaj meč stavio simaptični Vil Hjuz nakon što je u 64. minutu pokupio otpadak posle sjajne odbrane Stojkovića. Ovom pobedom Derbi se probio na peto mesto sa kojeg je istisnuo Lids, dok su Šumari porazom prekinuli niz od tri uzastopne pobede.