Cvajta: Bohum puca iz haubica, a ni Karlsrue nije za bacanje!

Bez pobednika u okršaju starih rivala - 1:1!

Fudbal 13.08.2016 | 17:00
Bohum se ne šali, želi ozbiljno u Bundesligu. To je pokazao i danas na gostovanju u Karlsrueu gde je dugo bio bolji od domaćina, imao je više od igre i prednost od jednog gola, ali nije uspeo na kraju da slavi - 1:1 (0:1).

Tim Holanđanina Gertjana Verbeka stigao je do prednosti u 34. minutu i to posle sjajnog evrogola desnog beka Selozija. Fantasatično je defanzivac Bohuma raspalio po lopti, ona je dobila čudan efe i prevarila je golmana domaćina Valentinija, odsela je u rakljama njegovog gola. Nastavio je Bohum da napad ai posle prednosti, ugrozio je još nekoliko puta gol domaćina, ali nisu imali sreće da stignu do veće prednosti.

Nastavak je doneo bolju partiju Karlsruea, a u jeku inicijative domaćina Daimantakos je poravnao rezultat u 65. minutu. Sjajnu su akciju izveli igrači domaćina, razmenili su nekoliko lepih pasova, a onda je Manuel Tores idealno poslužio grčkog napadača koji je postavio konačnih 1:1, koji su na kraju zadovoljili obe strane.