Krenula i 'Cvajta'

Nerešeno i u preostala dva subotnja duela.

Fudbal 02.08.2014 | 20:15

Bohum i Grojter Firt odigrali su nerešeno 1:1 u najzanimljivijem meču današnjeg programa u nemačkoj drugoj ligi! Detelinari kojima je prošle sezone izmakao plasman u Bundesligu i u novu su ušli s velikim ambicijama, ali prvu prepreku nisu uspeli da uspešni preskoče.

Grojter je bio blagi favorit na ovom gostovanju, međutim, na kraju je morao da se zadovolji samo jednim bodom. Terode je domaćinu doneo prednost u 15. minutu, a konačan rezultat postavljen je samo tri minuta kasnije. U drugom delu mreže su ostale netaknute.

Srpski internacionalac Ognjen Mudrinski čitav meč presedeo je na klupi.

Isti rezultat bio je i na utakmici Sankt Pauli - Ingolštad, s tim što su u ovom slučaju domaći jedva izbegli poraz. Pogotkom Moralesa Ingolštad je vodio od 42. minuta, a remi Gusarima doneo Gonter u 78.

Prvu utakmicu danas odigrali su novajlija Lajpcig i Alen. Rezultat je bio nerešen - 0:0