Predsjednica Vlade primljena na UKC

Predsjednica Vlade Republike Srpske Željka Cvijanović primljena je danas u Univerzitetski klinički centar Banjaluka na hospitalizaciju, nakon što je prethodne večeri pregledana od strane dežurnih ljekara, saopšteno je iz Biroa Vlade Srpske za odnose s javnošću.

Republika Srpska 08.02.2017 | 12:00
Predsjednica Vlade primljena na UKC
Kako je naglašeno, nadležni ljekari trenutno su angažovani na vršenju dijagnostičkih pretraga i utvrđivanju adekvatne terapije, te se očekuje da će se predsjednica Cvijanović u najkraćem mogućem roku vratiti svojim redovnim obavezama.

Docent doktor Tamara Kovačević Preradović, koja posljednjih nekoliko godina prati zdravstveno stanje predsjednika Vlade, rekla je da je Cvijanovićeva pregledana sinoć u večernjim časovima u internističkoj prijemnoj ambulanti Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske gdje je urađena osnovna laboratorijska analiza i predložen kontrolni pregled ordinirajućeg kardiologa.

"Predsjednica Vlade jutros se javila zbog progresije tegoba, indikovana joj je hitna hospitalizacija zbog sumnje na recidiv plućne embolije. Njeno zdravstveno stanje je stabilno i u toku su pretrage", pojasnila je Preradovićeva.

(Srna)

Komentari / 130

Ostavite komentar
Name

Prpa

08.02.2017 11:04

Prepala se Tužilastva BiH koje je trebalo danas da je pregleda

ODGOVORITE
Name

Mihajlo

08.02.2017 11:17

Dzaba ti ti strah, ipak ces odgovarati na mnoga pitanja.

Name

da34

08.02.2017 11:19

Ahahaha

Name

Frka - ministaar Cadjo i Macan

08.02.2017 11:22

Frka se uvlaci pod kozu. Kako opravdati referendum i kresenja ustava, kako pokriti kriminal Prointera i Lanaca sve ove godine, a sada se pojavljuje u bivsi ministar Cadjo sa svojim partnerom i optuzenikom Sinisim Macanom sa novim IT firmom gdje bi i oni svoj kolac uzeli u interesu RS. Naravno svi bi da zagrabe u javna preduzeca, fondove, ministarstva. Nije ti lako.

Name

Nina

08.02.2017 11:25

Evo slusam skupstinu, pa ovaj ministar saobracaja nezna procitati napisano. Ovo je strasno, da covjek nezna gdje je, jeli posao ili dosao.

Name

Pokojna Mileva

08.02.2017 11:29

Ma vadila krajnike garant...da bude ista Mile...

Name

trange frange

08.02.2017 11:37

Halo objuzdajte malo mrznju!!!!

Name

Mi Sami

08.02.2017 11:55

Neka ona jede pure malo u bolnici.Svako drugi obrok je pura s mlijekom...neka vidi kako je lijepo nase zdravstvo...

Name

Doktor

08.02.2017 11:58

Možda je imala završne pripremne razgovore sa advokatima vezano za saslušanje , pa su joj morali reći sve činjenice...

Name

P

08.02.2017 12:27

I ranije se pričalo da Željka ima problem sa venama(čak se pominjala i tromboza noge)-vidjećemo!Samo da nije opet gluma , da je kao bolesna, pa je Mile sklanja na sigurno kao i Ranka, Džombića, Čadju...

Name

Realno

08.02.2017 12:49

Vadili beloj cizmici glasne zicice da ne moze pricati u tuzilastvu jer je to dodo naredio

Name

Pokojna Mileva

08.02.2017 12:55

Kaze baba da se pogledala u ogledalo i dozivjela transfer blama....ako je razumijete...

Name

Svasta

08.02.2017 12:56

Naskodili joj letovi. Kako tad nije bila bolesna. Jojjjj koja laz i te doktore treba pozvat na sud. Kao prvo sto lazu drugo zar nisu oni pod Hiopokratovom zakletvom kako smiju neciju dijagnozu javno da kazu za to se ide u zatvor i ostaje bez posla koji vise nikad u zivotu nebi mogli radit.

Name

CUJ ORDINIRAJUCEG KARDIOLOGA

08.02.2017 13:02

I BOGDANIC JE ORDINIRAJUCI KARDIOLOG, ALI ZA OPERACIJE NA OTVORENOJ KLEPTOMANIJI I KRIMINALU U SOPSTVENOJ REZIJI.

Name

Deki

08.02.2017 13:05

Ima nesto gore iznad svih nas koje ne mozete kupiti niti slagati preko svojih sakrapa sa RTRS i ostalih bljuvotina

Name

Car

08.02.2017 13:36

Svako moze da dozivi stres,ukoliko ti neki tutori ne dozvoljavaju da razmisljas sa vlastitom glavom, zato mora doci do razvoda, udruzini zavladao nezdrav duh

Name

Lobista

08.02.2017 14:23

Nemojte se smijati tuđoj nesreći. Milokrad je ovu ženu totalno iskoristio u svakom smilu. Uvukao je u najcrnje političke igre, kriminal i korupciju najvećeg reda. On je svjesna svega toga, i kao svaka žena pala je pod uticajem emocija, straha i ko zna čega još. Nju Tužilaštvo treba saslušati kao svjedoka, jer da nije dala pare Milokradu nebi je bilo nigdje i ni u kojem smislu. Svi znamo kakvog mafijaša za prešednika imamo na sceni. Neka je bog na pomoći ovoj ženi kaja se i sama izblamirala da je to dno svakog dna. Veliki Baja će sve da žrtvuje samo da nedođu do njega. Tako je i Hitler radio.

Name

Cadjo i Macan

08.02.2017 14:27

MINISTAR CADJO I SINISA MACAN DA OTVARJU IT FIRMU. PA ZA KOGA CE ONI DA RADE. ONI TREBA DA VIDE KAKO DA NE ZAVRSE U ZATVORU. Ministar Cadjo i Sinisa Macan koja ekipa.

Name

smijesno

08.02.2017 15:36

Isto ko dijete koje bjezi iz skole... Boze sacuvaj

Name

Kako se zove

08.02.2017 18:08

Kako se zove Macanova nova IT firma?

Name

AR

08.02.2017 11:05

Da joj nece izvaditi krajnike nedaj boze Pa onda smo nagrebusili kad otvori usta Sam bog zna sta ce ispadati

ODGOVORITE
Name

Re

08.02.2017 15:30

Da nije Sebija bila u liječničkom timu?

Name

Re Ar

08.02.2017 15:34

Pozlilo od papaka???

Name

Komentejtor

08.02.2017 11:05

Iako mi nije draga, poželeću joj brzo ozdravljenje. I ako može, neka je leče u bolnici Kasindo...

ODGOVORITE
Name

Školski fazoni

08.02.2017 15:04

Lažira opravdanje da ne ide u Tužilaštvo.

Name

Re

08.02.2017 18:30

Sta ces kad nas vode sve bolesnici sa diagnozom. Imali iko zdrav pitanje je.

Name

đedo

08.02.2017 11:06

Pa to nije istina!

ODGOVORITE
Name

Meha

08.02.2017 11:06

Vadite joj KRAJNIKE. Hronicno oboljenje SNSD -a

ODGOVORITE
Name

Globetrotter

08.02.2017 11:08

Fazon je dogoditi odlazak u Šeher

ODGOVORITE
Name

Borac rs

08.02.2017 11:08

Znaju kakav su pakao napravili ovom narodu i to utice na zdravlje

ODGOVORITE
Name

Re

08.02.2017 18:53

Zato ce sad ona da klepece nanulama po bolnici.

Name

MIRKO Č.

08.02.2017 11:08

TAKO TREBA, KAD HOĆE DA TI TANU NOGOM ZA VRAT, I DA TE SPUČE U BAJBUKANU, A TI TRK KOD DOKTORA I ETO TI SPASA. JADAN NAROD KAD NEMA SVOG DOKTORA.

ODGOVORITE
Name

kapetan

08.02.2017 11:09

Naskodili onoliki sendvici kod Trampa na dorucku.

ODGOVORITE
Name

Šta je sad

08.02.2017 11:10

Krajnici ili ospice

ODGOVORITE
Name

Sara

08.02.2017 14:10

Prostata!

Name

Re Sara

08.02.2017 20:11

Hahaha vrh komentar,

Name

hm

08.02.2017 11:11

Prvo Dodik, pa Željka.... sve neodoljivo podsjeća na slučaj Sanader, sjećate se i on se naglo razbolio, čak je nosio onu štaku na suđenje.. p.s. možda u paketu, Predsjednik RS i Premijer RS odu na liječenje u Rusiju ??

ODGOVORITE
Name

Zauske

08.02.2017 11:30

Sad ce M.Markovic sa zausnjacima..

Name

Re Zauske

09.02.2017 13:18

Markovićka ko divlji vepar

Name

RAJNA

11.02.2017 10:58

Slažem se , ali je zato našoj plavuši iznenada pozlilo, a onoj Sanaderovoj nije , jer se na vrijeme raspričala, pa spriječila virisnu infekciju. Patent usavršen, uči se na tuđim greškama.

Name

Boba

08.02.2017 11:12

Konciti neće ništa biti.Mozda se prejela.

ODGOVORITE
Name

Marko Polo

08.02.2017 11:13

Vratiće se redovnim lopovlucima.

ODGOVORITE
Name

BiH

09.02.2017 21:24

Možda će i pojačati aktivnosti.

Name

blbl

08.02.2017 11:14

Ko fol bolesna samo da ima opravdanje da ne ide na saslusanje u Sarajevo. Kao skolarci kad idu doktoru da im opravda izostanak sa casa.

ODGOVORITE
Name

Logika...

08.02.2017 11:14

Na kraju ce SVI kod psihijatra dobiti papire.

ODGOVORITE
Name

Ratko

08.02.2017 11:15

Ne zna se ja li pametnija ili ljepša. Velika dilema. 60% naroda ne može ni da se pregleda, a ona se šepuri po UKC. Liječenje nam je postalo luksuz, eto dokle su nas doveli.

ODGOVORITE
Name

Wqyđ

08.02.2017 20:51

UPRAVO TAKO ODGOVOR ISPRAVAN.

Name

Prlle

08.02.2017 11:15

I meni bi pozlilo da sam na čelu virtualne institucije sa stvarnim i realnim dubiozama.

ODGOVORITE
Name

bolest

08.02.2017 11:17

Oboljenje zvano TUZITELJITIS

ODGOVORITE
Name

Pomozite

08.02.2017 11:18

Kad bi Zeljki zatrebala transfuzija Ili bubreg svi bi mi skocili ....!?

ODGOVORITE
Name

Vuk

08.02.2017 11:21

Pa da li je išla prije toga u tužilaštvo BiH , ja joj ne vjerujem ništa ,mogla nam je poslati selfi iz UKC-a.

ODGOVORITE
Name

oho

08.02.2017 11:22

Nece cekati na nalaze I pretrage.Neka djeca cekaju.To ona kontrolu radi

ODGOVORITE
Name

Trbbbbb

08.02.2017 11:23

Prepala se tuzilastva na jeziku jaki a na pravdi slabi..mora da je jezik zabolio pa ce Stevandic preglet onih ljeci sad slabo se on razumie u medicinu pa viditi da ih polako udara u glavu

ODGOVORITE
Name

Providno

08.02.2017 11:28

Vrlo vrlo providno!!!

ODGOVORITE
Name

Juujj

08.02.2017 11:29

Sta je ovo...da nisu i njoj krajnici...ko je sledeci...al ce orl imati posla

ODGOVORITE
Name

mami

08.02.2017 11:36

Ne rekose jeli na nervnom ili zaraznom!

ODGOVORITE
Name

Pero

08.02.2017 11:37

I šta vele, koja je dijagnoza boKte?

ODGOVORITE
Name

yugosloven

08.02.2017 11:43

KAO KAD SMO ISLI U SKOLU SUTRA KONTROLNI PA SE RAZBOLIMO TAJ DAN

ODGOVORITE
Name

Don Kihot

08.02.2017 11:49

Ne branim je, ali žena je ...vjerovatno nije bila svjesna svih peripetija i podlosti koje joj "igra" sa Bajom može donijeti... u svakom slučaju nije joj lako nositi se sa gomilom, poltrona, bezmudaša, uvlakača, cinika, podlaca razne vrste i svekolikog šljama našeg srpskog koji zarad vlasti kruži oko nje nebi li došli do Baje i njegove guze ne pitajući i ne birajući sredstva da dođu... ozdraviće ona to je samo malo ....na zdravlje, nedajte se predsjednice... posle ćemo o odgovornosti!

ODGOVORITE
Name

Tko ju je tjerao

08.02.2017 17:38

Da bude Premijer. Ovo bunjiste kako ga zove R.V. Nije Finska ili ostale tri države Skandinavije. I gore se misli na odgovornost , ali za nas , o banalnim stvarima. U Njemačkoj ministar odbrane otjeran zbog pasusa u disertaciji koja je proglašena za plagijat. Ovdje su ajkule i druga, grublja, milionska pravila igre. Ovdje se otima otvoreno i sve je legalno! Zakon ovdje ne stiže političare, već stres i medjusobna borba za koji milion preko javnih nabavki. To kosi naše političare. Ako ima pravde neće stići uživati u svemu. Uživaju trenutne im "prijateljice".

Name

o brate

09.02.2017 13:03

Pa što nije bila popadija

Name

Real-an

08.02.2017 12:01

Cisto sumnjam da se nasi politicari lijece u domacim medicinskim ustanovama.Prije bi rekao da je ovo bacanje prasine u oci narodnim masama.U svakom slucaju brz oporavak joj zelim.

ODGOVORITE
Name

Jozo

08.02.2017 12:06

Ovi su na sve spremni svasta

Name

baba stanijaa stanija

08.02.2017 12:20

Ne svidjaju mi se komentari koji su puni mrznje . To zaista nije potrebno. Meni licno predsjednica vlade nije po ukusu. Vidi se da je nesposobna i samo je pitanje dana bilo kada ce se to odraziti na zdravlje. Uz to , ona je , kako nas narod kaze uvijek nadrndana a to sve nije dobro po zdravlje. Iskreno, zelim joj dobro zdravlje i ako ga zeli imati od hitno mora sa te funkcije. moze lijepo u neku skolu i polako . Ali prethodno da izmirimo racuneeee.

Name

Banja Luka

08.02.2017 12:14

Još jedan cirkus u režiji SNSD

ODGOVORITE
Name

Boki

08.02.2017 12:15

I ona će sigurno na operaciju "krajnika" kao i njen šef. Ha ha ha ha ha ha ha.

ODGOVORITE
Name

Brzi

08.02.2017 12:25

Juga je imala ustav.Pa koje postovo taj ustav.Sad navodno mora se postovat.Malo sutra.

Name

???

08.02.2017 12:34

Mozda hoce da prosiri poslovni prostor

Name

Oo

08.02.2017 12:37

Sve rade smisljeno.Moramo naulice sad je dosta!

Name

Borac

08.02.2017 12:18

Dok je na bolovanju treba iskoristiti priliku da se ekonomski oporavi RS.

ODGOVORITE
Name

niko

08.02.2017 13:16

Hahahaha

Name

Borik

08.02.2017 14:05

prejako....

Name

Miško

08.02.2017 12:35

A tek kako ce se prepasti kad pocne RUMUNJSKI SCENARIJO narode osvjesti se dodi sebi .

ODGOVORITE
Name

FBiH

08.02.2017 15:12

Veliš 'rumuNJski', ha?

Name

jil

09.02.2017 10:59

Na ulice, moja cijela familija.

Name

true

08.02.2017 13:03

Sve ih treba procesuirati,pa pokazati da funkcionise pravna drzava,a to je tu negdje evropa je pokucala na vrata

ODGOVORITE
Name

Doktor psihologije

08.02.2017 13:04

Sta je ovo, prvo Predsjednik pa sa predsjednica Vlade po bolnicama. Nesta nije u redu!

ODGOVORITE
Name

re

08.02.2017 14:46

Mijenjaju spolove da bi se mogli opet dogodine kandidirati... Ona ze biti Zeljko, a on Milovanka... Drage oci nase...

Name

Poklisar

08.02.2017 13:05

Em što je ozebla skačući oko vašingtonskih kapija i avlija, em što je gazda dočekao na nož. Svašta joj izgovorio, ispsovao i ispljuvao. Našpicio bi je, kako ima običaj, da se nije, znajući za njegovu huju, bijes i obijest, nije držala na odstojanju. Ispala kriva za čitavu US kalvariju, Uroš Kesić svašta nalagao i nadrobio.

ODGOVORITE
Name

Pravda

08.02.2017 13:06

Može li jedan selfi, molim?

ODGOVORITE
Name

Bježi bolan..

08.02.2017 13:07

Pa i prije je ona znala zaglaviti u bolnicu nakon žučne i žučljive rasprave sa šefom. Zlobnici kažu da nije bilo dijaloga, samo monolog. Nije dao probijeliti...

ODGOVORITE
Name

Banja Luka

08.02.2017 13:11

Kriminalci se kriju po bolnicama,a za bolesne nema mjesta.

ODGOVORITE
Name

Borac

08.02.2017 19:37

Ovi lopovi su napravili bolnice da se sklone od tuzilastva , a i da bi dobili doznake za bolovanje na Lepe. Oci.

Name

ups

09.02.2017 11:00

Odlično Borac.

Name

Čovjek

08.02.2017 13:14

Drugi put ne skidaj vunene čarape kad ideš na Inauguranciju Hladno je na trgu, hladnije neg na Sokocu u januaru.

ODGOVORITE
Name

Lutak

08.02.2017 13:45

Neka ona dođe u Tužilaštvo, a neka nam naknadno usmeno saopšti dijagnozu, nakon što to sve sabere.

ODGOVORITE
Name

Bushko

08.02.2017 13:56

Ko sad dijeci da predaje englis u Parlamentu.

ODGOVORITE
Name

Crnjo

08.02.2017 14:02

Doces na red za trosenje od sirotinje po svijetu..

ODGOVORITE
Name

Stranac

08.02.2017 14:05

Ljubim joj pupak jes slatka ko secer.

ODGOVORITE
Name

Zoki

08.02.2017 14:10

Prpa,dobila priliv.

ODGOVORITE
Name

Banja Luka

08.02.2017 14:18

FARSA

ODGOVORITE
Name

боле

08.02.2017 14:26

Биће гужва у УКЦ-у ако наставе са притисцима...

ODGOVORITE
Name

brat Đuro

08.02.2017 14:31

Da radi posao za koji je stvorena ( da čuva ovce ) bila bi zdrava i vesela. Ali ona bi u kolo. Nema izlaza po želji ni njoj ni šefu. Nema lijeka za takve bolesti nigdje, ali kazne ima. U paklu.

ODGOVORITE
Name

lll

09.02.2017 11:01

Bravo Đuro, bravo.

Name

Borac

09.02.2017 21:11

Cuvam ovce a imam bolji fakultet od zute , a za nju sam ekspert. Molim postovanja od ovoga zivim.

Name

Mirko

08.02.2017 14:35

Brz oporavak nasoj premijerki.A ovi ljudi koji se raduju tudjoj bolesti ma ko to bio treba da se zapitaju ko su i sta su.Nisu nizakakav komentar.Ipak je ona necija supruga i majka.Pomislite na njenu porodicu.

ODGOVORITE
Name

Budućnost

08.02.2017 15:20

To je ta neka naša svijetla budućnost čiju kičmu čine visokomoralne persone spremne na slavlje zbog tuđih bolesti i zapišavanje humki političkih protivnika. Ali ne treba previše osuđivati pošto i to potpada pod izvijesne dijagnoze.

Name

Da

08.02.2017 15:20

I ja sam nečija supruga i majka, pa sam ostala bez posla, da bi u moju stolicu sjela njena drugarica. Da li je ona mene i moju porodicu žalila?

Name

baka

08.02.2017 20:41

za DA,govorila sam da kunete,neko me izgleda poslusao.

Name

RE mirko

08.02.2017 21:13

Vodi je kuću

Name

Buducnost br. 2

09.02.2017 03:09

Odgovori mi milim te da li "gospoda" Zeljka pomisli a kamoli zali one porodice koje imaju nazalost bolesnu djecu a nemaju para za lijekove I nemaju para da I'm pruze adekvatnu njegu I uslove za zivot. Da li zali stare I nemocne? Da li zali porodice koje nemaju ni za ogrev? Da li zali porodice koje bukvalno prezivljavaju of danas do sutra? Da li zali generacije I genetracije mladih cija je buducnost vec sad unistena I bez nade u bolje sutra ? Ti rece I ona je necija majka. Jeste , ali da li je ona ikad I pomislila kroz kakvu muku I patnju prolaze siromasne majke bolesne djece. Da li je ona ikad kome of tih slucajeva pomogla I odrekla se svojih primanja ? Koga da zalim? Nju I takve kao ona ? Nemam nikakvog razloga za zaljenje. I da se razumijemo ne pripadam , na srecu, nijednoj od ugrozenih kategorija, zivim daleko I buducnost moje djece je vec itekako osigurana, ali ne mogu da podnesem ono sto se zbiva tamo I ne mogu da vjerujem da narod cuti. Izgleda svi su hrabriji I pametniji od nas , pa I Rumuni.

Name

skolarac

08.02.2017 14:39

Ovo me podjseca na skolu. Jel kontrolni sutradan, ili me treba pitati nastavnik, ja ne dodjem i pravdam se da sam imao temperaturu.

ODGOVORITE
Name

RS

08.02.2017 14:59

Prvo sef pa sad ona. To oni polako skupljaju medicinsku dokumentaciju zbog sudjenja koja ih cekaju za razne pljacke sopstvenog naroda. Pa da se na vrijeme spreme kad ih budu osudjivali, da mogu moliti za milost i vaditi se na naruseno zdravlje. Jad od ljudi, dodje maca na vratanca. Kad tad.

ODGOVORITE
Name

Hahaha

08.02.2017 18:10

Upravo tako. Hahaha.

Name

Carli

08.02.2017 15:13

Naskodili joj Trampov valcer i koktel.Vrijeme je da Dodu i Cviju Putin lijeci u Moskvi.

ODGOVORITE
Name

Mile SNSD

08.02.2017 15:24

Dobila proliv..od bojazni

ODGOVORITE
Name

PENZIONER

08.02.2017 15:27

Prejela se na doručku!

ODGOVORITE
Name

Tramp

08.02.2017 15:29

Brz oporavak!I memoj Zeljka nositi nanule.Neka ti Marinko da cipele k'o Melanijine.

ODGOVORITE
Name

Fudbaler

08.02.2017 15:36

Lici mi na Zlatana Ibrahimovica sa plavom kosom??

ODGOVORITE
Name

JOLE

08.02.2017 16:24

Nije tačno.NE LIČI NI NA ŠTO!

Name

PENZIONER

08.02.2017 17:03

Kako možete biti takvi?Meni žao ljudine!

Name

Opet krajnici

08.02.2017 16:07

Jel opet krajnici.

ODGOVORITE
Name

slika

08.02.2017 16:17

Zašto uvijek birate slike gdje je naša Željkica najgore "ispala"... Nadjite ljepše slike, noćne more ću imate zbog vas... Unaprijed zahvalna! Vaša vjerna čitateljka...

ODGOVORITE
Name

Pero

08.02.2017 16:34

Ja mislio da sam jedini koji je nevoli kad ono nu šta ih je još. oooooooo

ODGOVORITE
Name

Ih

08.02.2017 17:47

Ih moj Pero, a tek da znaš koliko ih je što su toliko obuzeti da su morali turiti i po pet komentara! Ima se, miže se.

Name

Mrka

08.02.2017 17:13

Koja mrznja u vama,pa viste svi za dr. znate kojeg. Kako bi pomogli bolesnom. gdje ja zivim medju bolesnicima...

ODGOVORITE
Name

Borac

09.02.2017 21:19

E moj mrko,da si na birou a da ova glupaca treba dapokrene privredu i ti bi bio ogorcen i bolestan I lud I . Neko za godinu uzme milion a ti 130 km borackog dodatka. Manje skole a veceg polozaja nema nigdje nego u ovoj ludnici koju treba ograditi I tablirati.

Name

Svi SNSD- deovci pod nekom DIAGNOZOM

08.02.2017 17:57

Vrijeme je došlo da se stane pred PRAVDU,,Dzaba vam doktori jedini lijek je lijepi ZATVOR ,, Bando Mafijaška "". Svima nešto fali u SNSD-u. Svi pod nekim dijagnozama misle Se izvući. Naprijed nemogu a Nazad pogotovo.

ODGOVORITE
Name

uuu

09.02.2017 11:14

Bravo prijatelju.

Name

simic

09.02.2017 11:16

Ljudi na ulice, izvodimo cijele familije.

Name

PAJKO

08.02.2017 18:51

DA NE VADI JAJNIKE.

ODGOVORITE
Name

Pele

09.02.2017 00:55

Ma, ne,klepetala nanulama po američkim avlijama,a trebala je danas da klepeta po BAŠ-čaršiji,pa je izmislila bolest.

Name

pele

09.02.2017 00:46

U pravu su oni koji su utvrdili da je njena dijagnoza STRAH od tužilaštva,gdje su pare utrošene za lažni referendum od 1.500.000 km plus milinih 10% od 150.000 km.To su bačene pare jer 9.januar nije praznik kakvog smo ga slavili proteklih 25 odina.

ODGOVORITE
Name

BOA

09.02.2017 08:13

Neka je njoj sa srecom ali ja se bojim da nije Mile naredio, a mozda je i ona svjesna, Mile u SAD ona u SAD, Mile u Sarajevo, ona u Sarajevo, Mile u ...., Mile u bolnicu, bela čizmica u bolnicu nije on bolji od nje.

ODGOVORITE
Name

SDS

09.02.2017 09:38

U PB na Sokocu postoji musko i zensko akutno odjeljenje. Ne moze vas sve primiti.

ODGOVORITE
Name

Doktor

09.02.2017 10:03

Da nije "zakačila" prilikom inaguracije od nove američke administracije ???

ODGOVORITE
Name

vihor

09.02.2017 12:56

Vlada nam se razboli,propadošmo!!!

ODGOVORITE
Name

hehehe

09.02.2017 13:10

Hajde da iskoristimo to vrijeme dok su bolesni, pa da popravimo državu

Name

Nada

09.02.2017 19:23

Sve je toliko providno da se vidi iz aviona... Da sam ja kojim slučajem omanuo za dva sudska poziva da se ne odazovem iz groba bi me izvadili...

ODGOVORITE
Name

jaca

10.02.2017 10:50

Ha,ha,ha sto ih je poslo da nisu krajnici

ODGOVORITE