Предсједница Владе примљена на УКЦ
Предсједница Владе Републике Српске Жељка Цвијановић примљена је данас у Универзитетски клинички центар Бањалука на хоспитализацију, након што је претходне вечери прегледана од стране дежурних љекара, саопштено је из Бироа Владе Српске за односе с јавношћу.
Република Српска 08.02.2017 | 12:00
Доцент доктор Тамара Ковачевић Прерадовић, која посљедњих неколико година прати здравствено стање предсједника Владе, рекла је да је Цвијановићева прегледана синоћ у вечерњим часовима у интернистичкој пријемној амбуланти Универзитетског клиничког центра Републике Српске гдје је урађена основна лабораторијска анализа и предложен контролни преглед ординирајућег кардиолога.
"Предсједница Владе јутрос се јавила због прогресије тегоба, индикована јој је хитна хоспитализација због сумње на рецидив плућне емболије. Њено здравствено стање је стабилно и у току су претраге", појаснила је Прерадовићева.
(Срна)

Коментари / 130
Оставите коментарПрпа
08.02.2017 11:04Препала се Тужиластва БиХ које је требало данас да је прегледа
ОДГОВОРИТЕМихајло
08.02.2017 11:17Дзаба ти ти страх, ипак цес одговарати на многа питања.
да34
08.02.2017 11:19Ахахаха
Фрка - министаар Цадјо и Мацан
08.02.2017 11:22Фрка се увлаци под козу. Како оправдати референдум и кресења устава, како покрити криминал Проинтера и Ланаца све ове године, а сада се појављује у бивси министар Цадјо са својим партнером и оптузеником Синисим Мацаном са новим ИТ фирмом гдје би и они свој колац узели у интересу РС. Наравно сви би да заграбе у јавна предузеца, фондове, министарства. Није ти лако.
Нина
08.02.2017 11:25Ево слусам скупстину, па овај министар саобрацаја незна процитати написано. Ово је страсно, да цовјек незна гдје је, јели посао или досао.
Покојна Милева
08.02.2017 11:29Ма вадила крајнике гарант...да буде иста Миле...
транге франге
08.02.2017 11:37Хало објуздајте мало мрзњу!!!!
Ми Сами
08.02.2017 11:55Нека она једе пуре мало у болници.Свако други оброк је пура с млијеком...нека види како је лијепо насе здравство...
Доктор
08.02.2017 11:58Можда је имала завршне припремне разговоре са адвокатима везано за саслушање , па су јој морали рећи све чињенице...
П
08.02.2017 12:27И раније се причало да Жељка има проблем са венама(чак се помињала и тромбоза ноге)-видјећемо!Само да није опет глума , да је као болесна, па је Миле склања на сигурно као и Ранка, Џомбића, Чадју...
Реално
08.02.2017 12:49Вадили белој цизмици гласне зицице да не мозе прицати у тузиластву јер је то додо наредио
Покојна Милева
08.02.2017 12:55Казе баба да се погледала у огледало и дозивјела трансфер блама....ако је разумијете...
Сваста
08.02.2017 12:56Наскодили јој летови. Како тад није била болесна. Јојјјј која лаз и те докторе треба позват на суд. Као прво сто лазу друго зар нису они под Хиопократовом заклетвом како смију нецију дијагнозу јавно да казу за то се иде у затвор и остаје без посла који висе никад у зивоту неби могли радит.
ЦУЈ ОРДИНИРАЈУЦЕГ КАРДИОЛОГА
08.02.2017 13:02И БОГДАНИЦ ЈЕ ОРДИНИРАЈУЦИ КАРДИОЛОГ, АЛИ ЗА ОПЕРАЦИЈЕ НА ОТВОРЕНОЈ КЛЕПТОМАНИЈИ И КРИМИНАЛУ У СОПСТВЕНОЈ РЕЗИЈИ.
Деки
08.02.2017 13:05Има несто горе изнад свих нас које не мозете купити нити слагати преко својих сакрапа са РТРС и осталих бљувотина
Цар
08.02.2017 13:36Свако мозе да дозиви стрес,уколико ти неки тутори не дозвољавају да размисљас са властитом главом, зато мора доци до развода, удрузини завладао нездрав дух
Лобиста
08.02.2017 14:23Немојте се смијати туђој несрећи. Милокрад је ову жену тотално искористио у сваком смилу. Увукао је у најцрње политичке игре, криминал и корупцију највећег реда. Он је свјесна свега тога, и као свака жена пала је под утицајем емоција, страха и ко зна чега још. Њу Тужилаштво треба саслушати као свједока, јер да није дала паре Милокраду неби је било нигдје и ни у којем смислу. Сви знамо каквог мафијаша за прешедника имамо на сцени. Нека је бог на помоћи овој жени каја се и сама избламирала да је то дно сваког дна. Велики Баја ће све да жртвује само да недођу до њега. Тако је и Хитлер радио.
Цадјо и Мацан
08.02.2017 14:27МИНИСТАР ЦАДЈО И СИНИСА МАЦАН ДА ОТВАРЈУ ИТ ФИРМУ. ПА ЗА КОГА ЦЕ ОНИ ДА РАДЕ. ОНИ ТРЕБА ДА ВИДЕ КАКО ДА НЕ ЗАВРСЕ У ЗАТВОРУ. Министар Цадјо и Синиса Мацан која екипа.
смијесно
08.02.2017 15:36Исто ко дијете које бјези из сколе... Бозе сацувај
Како се зове
08.02.2017 18:08Како се зове Мацанова нова ИТ фирма?
АР
08.02.2017 11:05Да јој неце извадити крајнике недај бозе Па онда смо нагребусили кад отвори уста Сам бог зна ста це испадати
ОДГОВОРИТЕРе
08.02.2017 15:30Да није Себија била у лијечничком тиму?
Ре Ар
08.02.2017 15:34Позлило од папака???
Коментејтор
08.02.2017 11:05Иако ми није драга, пожелећу јој брзо оздрављење. И ако може, нека је лече у болници Касиндо...
ОДГОВОРИТЕШколски фазони
08.02.2017 15:04Лажира оправдање да не иде у Тужилаштво.
Ре
08.02.2017 18:30Ста цес кад нас воде све болесници са диагнозом. Имали ико здрав питање је.
ђедо
08.02.2017 11:06Па то није истина!
ОДГОВОРИТЕМеха
08.02.2017 11:06Вадите јој КРАЈНИКЕ. Хроницно обољење СНСД -а
ОДГОВОРИТЕГлобетроттер
08.02.2017 11:08Фазон је догодити одлазак у Шехер
ОДГОВОРИТЕБорац рс
08.02.2017 11:08Знају какав су пакао направили овом народу и то утице на здравље
ОДГОВОРИТЕРе
08.02.2017 18:53Зато це сад она да клепеце нанулама по болници.
МИРКО Ч.
08.02.2017 11:08ТАКО ТРЕБА, КАД ХОЋЕ ДА ТИ ТАНУ НОГОМ ЗА ВРАТ, И ДА ТЕ СПУЧЕ У БАЈБУКАНУ, А ТИ ТРК КОД ДОКТОРА И ЕТО ТИ СПАСА. ЈАДАН НАРОД КАД НЕМА СВОГ ДОКТОРА.
ОДГОВОРИТЕкапетан
08.02.2017 11:09Наскодили онолики сендвици код Трампа на доруцку.
ОДГОВОРИТЕШта је сад
08.02.2017 11:10Крајници или оспице
ОДГОВОРИТЕСара
08.02.2017 14:10Простата!
Ре Сара
08.02.2017 20:11Хахаха врх коментар,
хм
08.02.2017 11:11Прво Додик, па Жељка.... све неодољиво подсјећа на случај Санадер, сјећате се и он се нагло разболио, чак је носио ону штаку на суђење.. п.с. можда у пакету, Предсједник РС и Премијер РС оду на лијечење у Русију ??
ОДГОВОРИТЕЗауске
08.02.2017 11:30Сад це М.Марковиц са заусњацима..
Ре Зауске
09.02.2017 13:18Марковићка ко дивљи вепар
РАЈНА
11.02.2017 10:58Слажем се , али је зато нашој плавуши изненада позлило, а оној Санадеровој није , јер се на вријеме распричала, па спријечила вирисну инфекцију. Патент усавршен, учи се на туђим грешкама.
Боба
08.02.2017 11:12Концити неће ништа бити.Мозда се прејела.
ОДГОВОРИТЕМарко Поло
08.02.2017 11:13Вратиће се редовним лоповлуцима.
ОДГОВОРИТЕБиХ
09.02.2017 21:24Можда ће и појачати активности.
блбл
08.02.2017 11:14Ко фол болесна само да има оправдање да не иде на саслусање у Сарајево. Као сколарци кад иду доктору да им оправда изостанак са цаса.
ОДГОВОРИТЕЛогика...
08.02.2017 11:14На крају це СВИ код психијатра добити папире.
ОДГОВОРИТЕРатко
08.02.2017 11:15Не зна се ја ли паметнија или љепша. Велика дилема. 60% народа не може ни да се прегледа, а она се шепури по УКЦ. Лијечење нам је постало луксуз, ето докле су нас довели.
ОДГОВОРИТЕWqyђ
08.02.2017 20:51УПРАВО ТАКО ОДГОВОР ИСПРАВАН.
Прлле
08.02.2017 11:15И мени би позлило да сам на челу виртуалне институције са стварним и реалним дубиозама.
ОДГОВОРИТЕболест
08.02.2017 11:17Обољење звано ТУЗИТЕЉИТИС
ОДГОВОРИТЕПомозите
08.02.2017 11:18Кад би Зељки затребала трансфузија Или бубрег сви би ми скоцили ....!?
ОДГОВОРИТЕВук
08.02.2017 11:21Па да ли је ишла прије тога у тужилаштво БиХ , ја јој не вјерујем ништа ,могла нам је послати селфи из УКЦ-а.
ОДГОВОРИТЕохо
08.02.2017 11:22Неце цекати на налазе И претраге.Нека дјеца цекају.То она контролу ради
ОДГОВОРИТЕТрббббб
08.02.2017 11:23Препала се тузиластва на језику јаки а на правди слаби..мора да је језик заболио па це Стевандиц преглет оних љеци сад слабо се он разумие у медицину па видити да их полако удара у главу
ОДГОВОРИТЕПровидно
08.02.2017 11:28Врло врло провидно!!!
ОДГОВОРИТЕЈуујј
08.02.2017 11:29Ста је ово...да нису и њој крајници...ко је следеци...ал це орл имати посла
ОДГОВОРИТЕмами
08.02.2017 11:36Не рекосе јели на нервном или заразном!
ОДГОВОРИТЕПеро
08.02.2017 11:37И шта веле, која је дијагноза боКте?
ОДГОВОРИТЕyугословен
08.02.2017 11:43КАО КАД СМО ИСЛИ У СКОЛУ СУТРА КОНТРОЛНИ ПА СЕ РАЗБОЛИМО ТАЈ ДАН
ОДГОВОРИТЕДон Кихот
08.02.2017 11:49Не браним је, али жена је ...вјероватно није била свјесна свих перипетија и подлости које јој "игра" са Бајом може донијети... у сваком случају није јој лако носити се са гомилом, полтрона, безмудаша, увлакача, циника, подлаца разне врсте и свеколиког шљама нашег српског који зарад власти кружи око ње неби ли дошли до Баје и његове гузе не питајући и не бирајући средства да дођу... оздравиће она то је само мало ....на здравље, недајте се предсједнице... после ћемо о одговорности!
ОДГОВОРИТЕТко ју је тјерао
08.02.2017 17:38Да буде Премијер. Ово буњисте како га зове Р.В. Није Финска или остале три државе Скандинавије. И горе се мисли на одговорност , али за нас , о баналним стварима. У Њемачкој министар одбране отјеран због пасуса у дисертацији која је проглашена за плагијат. Овдје су ајкуле и друга, грубља, милионска правила игре. Овдје се отима отворено и све је легално! Закон овдје не стиже политичаре, већ стрес и медјусобна борба за који милион преко јавних набавки. То коси наше политичаре. Ако има правде неће стићи уживати у свему. Уживају тренутне им "пријатељице".
о брате
09.02.2017 13:03Па што није била попадија
Реал-ан
08.02.2017 12:01Цисто сумњам да се наси политицари лијеце у домацим медицинским установама.Прије би рекао да је ово бацање прасине у оци народним масама.У сваком слуцају брз опоравак јој зелим.
ОДГОВОРИТЕЈозо
08.02.2017 12:06Ови су на све спремни сваста
баба станијаа станија
08.02.2017 12:20Не свидјају ми се коментари који су пуни мрзње . То заиста није потребно. Мени лицно предсједница владе није по укусу. Види се да је неспособна и само је питање дана било када це се то одразити на здравље. Уз то , она је , како нас народ казе увијек надрндана а то све није добро по здравље. Искрено, зелим јој добро здравље и ако га зели имати од хитно мора са те функције. мозе лијепо у неку сколу и полако . Али претходно да измиримо рацунееее.
Бања Лука
08.02.2017 12:14Још један циркус у режији СНСД
ОДГОВОРИТЕБоки
08.02.2017 12:15И она ће сигурно на операцију "крајника" као и њен шеф. Ха ха ха ха ха ха ха.
ОДГОВОРИТЕБрзи
08.02.2017 12:25Југа је имала устав.Па које постово тај устав.Сад наводно мора се постоват.Мало сутра.
???
08.02.2017 12:34Мозда хоце да просири пословни простор
Оо
08.02.2017 12:37Све раде смисљено.Морамо наулице сад је доста!
Борац
08.02.2017 12:18Док је на боловању треба искористити прилику да се економски опорави РС.
ОДГОВОРИТЕнико
08.02.2017 13:16Хахахаха
Борик
08.02.2017 14:05прејако....
Мишко
08.02.2017 12:35А тек како це се препасти кад поцне РУМУЊСКИ СЦЕНАРИЈО народе освјести се доди себи .
ОДГОВОРИТЕФБиХ
08.02.2017 15:12Велиш 'румуЊски', ха?
јил
09.02.2017 10:59На улице, моја цијела фамилија.
труе
08.02.2017 13:03Све их треба процесуирати,па показати да функционисе правна дрзава,а то је ту негдје европа је покуцала на врата
ОДГОВОРИТЕДоктор психологије
08.02.2017 13:04Ста је ово, прво Предсједник па са предсједница Владе по болницама. Неста није у реду!
ОДГОВОРИТЕре
08.02.2017 14:46Мијењају сполове да би се могли опет догодине кандидирати... Она зе бити Зељко, а он Милованка... Драге оци насе...
Поклисар
08.02.2017 13:05Ем што је озебла скачући око вашингтонских капија и авлија, ем што је газда дочекао на нож. Свашта јој изговорио, испсовао и испљувао. Нашпицио би је, како има обичај, да се није, знајући за његову хују, бијес и обијест, није држала на одстојању. Испала крива за читаву УС калварију, Урош Кесић свашта налагао и надробио.
ОДГОВОРИТЕПравда
08.02.2017 13:06Може ли један селфи, молим?
ОДГОВОРИТЕБјежи болан..
08.02.2017 13:07Па и прије је она знала заглавити у болницу након жучне и жучљиве расправе са шефом. Злобници кажу да није било дијалога, само монолог. Није дао пробијелити...
ОДГОВОРИТЕБања Лука
08.02.2017 13:11Криминалци се крију по болницама,а за болесне нема мјеста.
ОДГОВОРИТЕБорац
08.02.2017 19:37Ови лопови су направили болнице да се склоне од тузиластва , а и да би добили дознаке за боловање на Лепе. Оци.
упс
09.02.2017 11:00Одлично Борац.
Човјек
08.02.2017 13:14Други пут не скидај вунене чарапе кад идеш на Инаугуранцију Хладно је на тргу, хладније нег на Сокоцу у јануару.
ОДГОВОРИТЕЛутак
08.02.2017 13:45Нека она дође у Тужилаштво, а нека нам накнадно усмено саопшти дијагнозу, након што то све сабере.
ОДГОВОРИТЕБусхко
08.02.2017 13:56Ко сад дијеци да предаје енглис у Парламенту.
ОДГОВОРИТЕЦрњо
08.02.2017 14:02Доцес на ред за тросење од сиротиње по свијету..
ОДГОВОРИТЕСтранац
08.02.2017 14:05Љубим јој пупак јес слатка ко сецер.
ОДГОВОРИТЕЗоки
08.02.2017 14:10Прпа,добила прилив.
ОДГОВОРИТЕБања Лука
08.02.2017 14:18ФАРСА
ОДГОВОРИТЕболе
08.02.2017 14:26Биће гужва у УКЦ-у ако наставе са притисцима...
ОДГОВОРИТЕбрат Ђуро
08.02.2017 14:31Да ради посао за који је створена ( да чува овце ) била би здрава и весела. Али она би у коло. Нема излаза по жељи ни њој ни шефу. Нема лијека за такве болести нигдје, али казне има. У паклу.
ОДГОВОРИТЕллл
09.02.2017 11:01Браво Ђуро, браво.
Борац
09.02.2017 21:11Цувам овце а имам бољи факултет од зуте , а за њу сам експерт. Молим постовања од овога зивим.
Мирко
08.02.2017 14:35Брз опоравак насој премијерки.А ови људи који се радују тудјој болести ма ко то био треба да се запитају ко су и ста су.Нису низакакав коментар.Ипак је она неција супруга и мајка.Помислите на њену породицу.
ОДГОВОРИТЕБудућност
08.02.2017 15:20То је та нека наша свијетла будућност чију кичму чине високоморалне персоне спремне на славље због туђих болести и запишавање хумки политичких противника. Али не треба превише осуђивати пошто и то потпада под извијесне дијагнозе.
Да
08.02.2017 15:20И ја сам нечија супруга и мајка, па сам остала без посла, да би у моју столицу сјела њена другарица. Да ли је она мене и моју породицу жалила?
бака
08.02.2017 20:41за ДА,говорила сам да кунете,неко ме изгледа послусао.
РЕ мирко
08.02.2017 21:13Води је кућу
Будуцност бр. 2
09.02.2017 03:09Одговори ми милим те да ли "господа" Зељка помисли а камоли зали оне породице које имају назалост болесну дјецу а немају пара за лијекове И немају пара да И'м прузе адекватну његу И услове за зивот. Да ли зали старе И немоцне? Да ли зали породице које немају ни за огрев? Да ли зали породице које буквално презивљавају оф данас до сутра? Да ли зали генерације И генетрације младих ција је будуцност вец сад унистена И без наде у боље сутра ? Ти реце И она је неција мајка. Јесте , али да ли је она икад И помислила кроз какву муку И патњу пролазе сиромасне мајке болесне дјеце. Да ли је она икад коме оф тих слуцајева помогла И одрекла се својих примања ? Кога да залим? Њу И такве као она ? Немам никаквог разлога за заљење. И да се разумијемо не припадам , на срецу, ниједној од угрозених категорија, зивим далеко И будуцност моје дјеце је вец итекако осигурана, али не могу да поднесем оно сто се збива тамо И не могу да вјерујем да народ цути. Изгледа сви су храбрији И паметнији од нас , па И Румуни.
сколарац
08.02.2017 14:39Ово ме подјсеца на сколу. Јел контролни сутрадан, или ме треба питати наставник, ја не додјем и правдам се да сам имао температуру.
ОДГОВОРИТЕРС
08.02.2017 14:59Прво сеф па сад она. То они полако скупљају медицинску документацију због судјења која их цекају за разне пљацке сопственог народа. Па да се на вријеме спреме кад их буду осудјивали, да могу молити за милост и вадити се на нарусено здравље. Јад од људи, додје маца на вратанца. Кад тад.
ОДГОВОРИТЕХахаха
08.02.2017 18:10Управо тако. Хахаха.
Царли
08.02.2017 15:13Наскодили јој Трампов валцер и коктел.Вријеме је да Доду и Цвију Путин лијеци у Москви.
ОДГОВОРИТЕМиле СНСД
08.02.2017 15:24Добила пролив..од бојазни
ОДГОВОРИТЕПЕНЗИОНЕР
08.02.2017 15:27Прејела се на доручку!
ОДГОВОРИТЕТрамп
08.02.2017 15:29Брз опоравак!И мемој Зељка носити нануле.Нека ти Маринко да ципеле к'о Меланијине.
ОДГОВОРИТЕФудбалер
08.02.2017 15:36Лици ми на Златана Ибрахимовица са плавом косом??
ОДГОВОРИТЕЈОЛЕ
08.02.2017 16:24Није тачно.НЕ ЛИЧИ НИ НА ШТО!
ПЕНЗИОНЕР
08.02.2017 17:03Како можете бити такви?Мени жао људине!
Опет крајници
08.02.2017 16:07Јел опет крајници.
ОДГОВОРИТЕслика
08.02.2017 16:17Зашто увијек бирате слике гдје је наша Жељкица најгоре "испала"... Надјите љепше слике, ноћне море ћу имате због вас... Унапријед захвална! Ваша вјерна читатељка...
ОДГОВОРИТЕПеро
08.02.2017 16:34Ја мислио да сам једини који је неволи кад оно ну шта их је још. оооооооо
ОДГОВОРИТЕИх
08.02.2017 17:47Их мој Перо, а тек да знаш колико их је што су толико обузети да су морали турити и по пет коментара! Има се, миже се.
Мрка
08.02.2017 17:13Која мрзња у вама,па висте сви за др. знате којег. Како би помогли болесном. гдје ја зивим медју болесницима...
ОДГОВОРИТЕБорац
09.02.2017 21:19Е мој мрко,да си на бироу а да ова глупаца треба дапокрене привреду и ти би био огорцен и болестан И луд И . Неко за годину узме милион а ти 130 км борацког додатка. Мање сколе а вецег полозаја нема нигдје него у овој лудници коју треба оградити И таблирати.
Сви СНСД- деовци под неком ДИАГНОЗОМ
08.02.2017 17:57Вријеме је дошло да се стане пред ПРАВДУ,,Дзаба вам доктори једини лијек је лијепи ЗАТВОР ,, Бандо Мафијашка "". Свима нешто фали у СНСД-у. Сви под неким дијагнозама мисле Се извући. Напријед немогу а Назад поготово.
ОДГОВОРИТЕууу
09.02.2017 11:14Браво пријатељу.
симиц
09.02.2017 11:16Људи на улице, изводимо цијеле фамилије.
ПАЈКО
08.02.2017 18:51ДА НЕ ВАДИ ЈАЈНИКЕ.
ОДГОВОРИТЕПеле
09.02.2017 00:55Ма, не,клепетала нанулама по америчким авлијама,а требала је данас да клепета по БАШ-чаршији,па је измислила болест.
пеле
09.02.2017 00:46У праву су они који су утврдили да је њена дијагноза СТРАХ од тужилаштва,гдје су паре утрошене за лажни референдум од 1.500.000 км плус милиних 10% од 150.000 км.То су бачене паре јер 9.јануар није празник каквог смо га славили протеклих 25 одина.
ОДГОВОРИТЕБОА
09.02.2017 08:13Нека је њој са срецом али ја се бојим да није Миле наредио, а мозда је и она свјесна, Миле у САД она у САД, Миле у Сарајево, она у Сарајево, Миле у ...., Миле у болницу, бела чизмица у болницу није он бољи од ње.
ОДГОВОРИТЕСДС
09.02.2017 09:38У ПБ на Сокоцу постоји муско и зенско акутно одјељење. Не мозе вас све примити.
ОДГОВОРИТЕДоктор
09.02.2017 10:03Да није "закачила" приликом инагурације од нове америчке администрације ???
ОДГОВОРИТЕвихор
09.02.2017 12:56Влада нам се разболи,пропадошмо!!!
ОДГОВОРИТЕхехехе
09.02.2017 13:10Хајде да искористимо то вријеме док су болесни, па да поправимо државу
Нада
09.02.2017 19:23Све је толико провидно да се види из авиона... Да сам ја којим случајем омануо за два судска позива да се не одазовем из гроба би ме извадили...
ОДГОВОРИТЕјаца
10.02.2017 10:50Ха,ха,ха сто их је посло да нису крајници
ОДГОВОРИТЕ