Предсједница Владе примљена на УКЦ

Предсједница Владе Републике Српске Жељка Цвијановић примљена је данас у Универзитетски клинички центар Бањалука на хоспитализацију, након што је претходне вечери прегледана од стране дежурних љекара, саопштено је из Бироа Владе Српске за односе с јавношћу.

Република Српска 08.02.2017 | 12:00
Предсједница Владе примљена на УКЦ
Како је наглашено, надлежни љекари тренутно су ангажовани на вршењу дијагностичких претрага и утврђивању адекватне терапије, те се очекује да ће се предсједница Цвијановић у најкраћем могућем року вратити својим редовним обавезама.

Доцент доктор Тамара Ковачевић Прерадовић, која посљедњих неколико година прати здравствено стање предсједника Владе, рекла је да је Цвијановићева прегледана синоћ у вечерњим часовима у интернистичкој пријемној амбуланти Универзитетског клиничког центра Републике Српске гдје је урађена основна лабораторијска анализа и предложен контролни преглед ординирајућег кардиолога.

"Предсједница Владе јутрос се јавила због прогресије тегоба, индикована јој је хитна хоспитализација због сумње на рецидив плућне емболије. Њено здравствено стање је стабилно и у току су претраге", појаснила је Прерадовићева.

(Срна)

Коментари / 130

Оставите коментар
Name

Прпа

08.02.2017 11:04

Препала се Тужиластва БиХ које је требало данас да је прегледа

ОДГОВОРИТЕ
Name

Михајло

08.02.2017 11:17

Дзаба ти ти страх, ипак цес одговарати на многа питања.

Name

да34

08.02.2017 11:19

Ахахаха

Name

Фрка - министаар Цадјо и Мацан

08.02.2017 11:22

Фрка се увлаци под козу. Како оправдати референдум и кресења устава, како покрити криминал Проинтера и Ланаца све ове године, а сада се појављује у бивси министар Цадјо са својим партнером и оптузеником Синисим Мацаном са новим ИТ фирмом гдје би и они свој колац узели у интересу РС. Наравно сви би да заграбе у јавна предузеца, фондове, министарства. Није ти лако.

Name

Нина

08.02.2017 11:25

Ево слусам скупстину, па овај министар саобрацаја незна процитати написано. Ово је страсно, да цовјек незна гдје је, јели посао или досао.

Name

Покојна Милева

08.02.2017 11:29

Ма вадила крајнике гарант...да буде иста Миле...

Name

транге франге

08.02.2017 11:37

Хало објуздајте мало мрзњу!!!!

Name

Ми Сами

08.02.2017 11:55

Нека она једе пуре мало у болници.Свако други оброк је пура с млијеком...нека види како је лијепо насе здравство...

Name

Доктор

08.02.2017 11:58

Можда је имала завршне припремне разговоре са адвокатима везано за саслушање , па су јој морали рећи све чињенице...

Name

П

08.02.2017 12:27

И раније се причало да Жељка има проблем са венама(чак се помињала и тромбоза ноге)-видјећемо!Само да није опет глума , да је као болесна, па је Миле склања на сигурно као и Ранка, Џомбића, Чадју...

Name

Реално

08.02.2017 12:49

Вадили белој цизмици гласне зицице да не мозе прицати у тузиластву јер је то додо наредио

Name

Покојна Милева

08.02.2017 12:55

Казе баба да се погледала у огледало и дозивјела трансфер блама....ако је разумијете...

Name

Сваста

08.02.2017 12:56

Наскодили јој летови. Како тад није била болесна. Јојјјј која лаз и те докторе треба позват на суд. Као прво сто лазу друго зар нису они под Хиопократовом заклетвом како смију нецију дијагнозу јавно да казу за то се иде у затвор и остаје без посла који висе никад у зивоту неби могли радит.

Name

ЦУЈ ОРДИНИРАЈУЦЕГ КАРДИОЛОГА

08.02.2017 13:02

И БОГДАНИЦ ЈЕ ОРДИНИРАЈУЦИ КАРДИОЛОГ, АЛИ ЗА ОПЕРАЦИЈЕ НА ОТВОРЕНОЈ КЛЕПТОМАНИЈИ И КРИМИНАЛУ У СОПСТВЕНОЈ РЕЗИЈИ.

Name

Деки

08.02.2017 13:05

Има несто горе изнад свих нас које не мозете купити нити слагати преко својих сакрапа са РТРС и осталих бљувотина

Name

Цар

08.02.2017 13:36

Свако мозе да дозиви стрес,уколико ти неки тутори не дозвољавају да размисљас са властитом главом, зато мора доци до развода, удрузини завладао нездрав дух

Name

Лобиста

08.02.2017 14:23

Немојте се смијати туђој несрећи. Милокрад је ову жену тотално искористио у сваком смилу. Увукао је у најцрње политичке игре, криминал и корупцију највећег реда. Он је свјесна свега тога, и као свака жена пала је под утицајем емоција, страха и ко зна чега још. Њу Тужилаштво треба саслушати као свједока, јер да није дала паре Милокраду неби је било нигдје и ни у којем смислу. Сви знамо каквог мафијаша за прешедника имамо на сцени. Нека је бог на помоћи овој жени каја се и сама избламирала да је то дно сваког дна. Велики Баја ће све да жртвује само да недођу до њега. Тако је и Хитлер радио.

Name

Цадјо и Мацан

08.02.2017 14:27

МИНИСТАР ЦАДЈО И СИНИСА МАЦАН ДА ОТВАРЈУ ИТ ФИРМУ. ПА ЗА КОГА ЦЕ ОНИ ДА РАДЕ. ОНИ ТРЕБА ДА ВИДЕ КАКО ДА НЕ ЗАВРСЕ У ЗАТВОРУ. Министар Цадјо и Синиса Мацан која екипа.

Name

смијесно

08.02.2017 15:36

Исто ко дијете које бјези из сколе... Бозе сацувај

Name

Како се зове

08.02.2017 18:08

Како се зове Мацанова нова ИТ фирма?

Name

АР

08.02.2017 11:05

Да јој неце извадити крајнике недај бозе Па онда смо нагребусили кад отвори уста Сам бог зна ста це испадати

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре

08.02.2017 15:30

Да није Себија била у лијечничком тиму?

Name

Ре Ар

08.02.2017 15:34

Позлило од папака???

Name

Коментејтор

08.02.2017 11:05

Иако ми није драга, пожелећу јој брзо оздрављење. И ако може, нека је лече у болници Касиндо...

ОДГОВОРИТЕ
Name

Школски фазони

08.02.2017 15:04

Лажира оправдање да не иде у Тужилаштво.

Name

Ре

08.02.2017 18:30

Ста цес кад нас воде све болесници са диагнозом. Имали ико здрав питање је.

Name

ђедо

08.02.2017 11:06

Па то није истина!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Меха

08.02.2017 11:06

Вадите јој КРАЈНИКЕ. Хроницно обољење СНСД -а

ОДГОВОРИТЕ
Name

Глобетроттер

08.02.2017 11:08

Фазон је догодити одлазак у Шехер

ОДГОВОРИТЕ
Name

Борац рс

08.02.2017 11:08

Знају какав су пакао направили овом народу и то утице на здравље

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре

08.02.2017 18:53

Зато це сад она да клепеце нанулама по болници.

Name

МИРКО Ч.

08.02.2017 11:08

ТАКО ТРЕБА, КАД ХОЋЕ ДА ТИ ТАНУ НОГОМ ЗА ВРАТ, И ДА ТЕ СПУЧЕ У БАЈБУКАНУ, А ТИ ТРК КОД ДОКТОРА И ЕТО ТИ СПАСА. ЈАДАН НАРОД КАД НЕМА СВОГ ДОКТОРА.

ОДГОВОРИТЕ
Name

капетан

08.02.2017 11:09

Наскодили онолики сендвици код Трампа на доруцку.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Шта је сад

08.02.2017 11:10

Крајници или оспице

ОДГОВОРИТЕ
Name

Сара

08.02.2017 14:10

Простата!

Name

Ре Сара

08.02.2017 20:11

Хахаха врх коментар,

Name

хм

08.02.2017 11:11

Прво Додик, па Жељка.... све неодољиво подсјећа на случај Санадер, сјећате се и он се нагло разболио, чак је носио ону штаку на суђење.. п.с. можда у пакету, Предсједник РС и Премијер РС оду на лијечење у Русију ??

ОДГОВОРИТЕ
Name

Зауске

08.02.2017 11:30

Сад це М.Марковиц са заусњацима..

Name

Ре Зауске

09.02.2017 13:18

Марковићка ко дивљи вепар

Name

РАЈНА

11.02.2017 10:58

Слажем се , али је зато нашој плавуши изненада позлило, а оној Санадеровој није , јер се на вријеме распричала, па спријечила вирисну инфекцију. Патент усавршен, учи се на туђим грешкама.

Name

Боба

08.02.2017 11:12

Концити неће ништа бити.Мозда се прејела.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Марко Поло

08.02.2017 11:13

Вратиће се редовним лоповлуцима.

ОДГОВОРИТЕ
Name

БиХ

09.02.2017 21:24

Можда ће и појачати активности.

Name

блбл

08.02.2017 11:14

Ко фол болесна само да има оправдање да не иде на саслусање у Сарајево. Као сколарци кад иду доктору да им оправда изостанак са цаса.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Логика...

08.02.2017 11:14

На крају це СВИ код психијатра добити папире.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ратко

08.02.2017 11:15

Не зна се ја ли паметнија или љепша. Велика дилема. 60% народа не може ни да се прегледа, а она се шепури по УКЦ. Лијечење нам је постало луксуз, ето докле су нас довели.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Wqyђ

08.02.2017 20:51

УПРАВО ТАКО ОДГОВОР ИСПРАВАН.

Name

Прлле

08.02.2017 11:15

И мени би позлило да сам на челу виртуалне институције са стварним и реалним дубиозама.

ОДГОВОРИТЕ
Name

болест

08.02.2017 11:17

Обољење звано ТУЗИТЕЉИТИС

ОДГОВОРИТЕ
Name

Помозите

08.02.2017 11:18

Кад би Зељки затребала трансфузија Или бубрег сви би ми скоцили ....!?

ОДГОВОРИТЕ
Name

Вук

08.02.2017 11:21

Па да ли је ишла прије тога у тужилаштво БиХ , ја јој не вјерујем ништа ,могла нам је послати селфи из УКЦ-а.

ОДГОВОРИТЕ
Name

охо

08.02.2017 11:22

Неце цекати на налазе И претраге.Нека дјеца цекају.То она контролу ради

ОДГОВОРИТЕ
Name

Трббббб

08.02.2017 11:23

Препала се тузиластва на језику јаки а на правди слаби..мора да је језик заболио па це Стевандиц преглет оних љеци сад слабо се он разумие у медицину па видити да их полако удара у главу

ОДГОВОРИТЕ
Name

Провидно

08.02.2017 11:28

Врло врло провидно!!!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Јуујј

08.02.2017 11:29

Ста је ово...да нису и њој крајници...ко је следеци...ал це орл имати посла

ОДГОВОРИТЕ
Name

мами

08.02.2017 11:36

Не рекосе јели на нервном или заразном!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Перо

08.02.2017 11:37

И шта веле, која је дијагноза боКте?

ОДГОВОРИТЕ
Name

yугословен

08.02.2017 11:43

КАО КАД СМО ИСЛИ У СКОЛУ СУТРА КОНТРОЛНИ ПА СЕ РАЗБОЛИМО ТАЈ ДАН

ОДГОВОРИТЕ
Name

Дон Кихот

08.02.2017 11:49

Не браним је, али жена је ...вјероватно није била свјесна свих перипетија и подлости које јој "игра" са Бајом може донијети... у сваком случају није јој лако носити се са гомилом, полтрона, безмудаша, увлакача, циника, подлаца разне врсте и свеколиког шљама нашег српског који зарад власти кружи око ње неби ли дошли до Баје и његове гузе не питајући и не бирајући средства да дођу... оздравиће она то је само мало ....на здравље, недајте се предсједнице... после ћемо о одговорности!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Тко ју је тјерао

08.02.2017 17:38

Да буде Премијер. Ово буњисте како га зове Р.В. Није Финска или остале три државе Скандинавије. И горе се мисли на одговорност , али за нас , о баналним стварима. У Њемачкој министар одбране отјеран због пасуса у дисертацији која је проглашена за плагијат. Овдје су ајкуле и друга, грубља, милионска правила игре. Овдје се отима отворено и све је легално! Закон овдје не стиже политичаре, већ стрес и медјусобна борба за који милион преко јавних набавки. То коси наше политичаре. Ако има правде неће стићи уживати у свему. Уживају тренутне им "пријатељице".

Name

о брате

09.02.2017 13:03

Па што није била попадија

Name

Реал-ан

08.02.2017 12:01

Цисто сумњам да се наси политицари лијеце у домацим медицинским установама.Прије би рекао да је ово бацање прасине у оци народним масама.У сваком слуцају брз опоравак јој зелим.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Јозо

08.02.2017 12:06

Ови су на све спремни сваста

Name

баба станијаа станија

08.02.2017 12:20

Не свидјају ми се коментари који су пуни мрзње . То заиста није потребно. Мени лицно предсједница владе није по укусу. Види се да је неспособна и само је питање дана било када це се то одразити на здравље. Уз то , она је , како нас народ казе увијек надрндана а то све није добро по здравље. Искрено, зелим јој добро здравље и ако га зели имати од хитно мора са те функције. мозе лијепо у неку сколу и полако . Али претходно да измиримо рацунееее.

Name

Бања Лука

08.02.2017 12:14

Још један циркус у режији СНСД

ОДГОВОРИТЕ
Name

Боки

08.02.2017 12:15

И она ће сигурно на операцију "крајника" као и њен шеф. Ха ха ха ха ха ха ха.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Брзи

08.02.2017 12:25

Југа је имала устав.Па које постово тај устав.Сад наводно мора се постоват.Мало сутра.

Name

???

08.02.2017 12:34

Мозда хоце да просири пословни простор

Name

Оо

08.02.2017 12:37

Све раде смисљено.Морамо наулице сад је доста!

Name

Борац

08.02.2017 12:18

Док је на боловању треба искористити прилику да се економски опорави РС.

ОДГОВОРИТЕ
Name

нико

08.02.2017 13:16

Хахахаха

Name

Борик

08.02.2017 14:05

прејако....

Name

Мишко

08.02.2017 12:35

А тек како це се препасти кад поцне РУМУЊСКИ СЦЕНАРИЈО народе освјести се доди себи .

ОДГОВОРИТЕ
Name

ФБиХ

08.02.2017 15:12

Велиш 'румуЊски', ха?

Name

јил

09.02.2017 10:59

На улице, моја цијела фамилија.

Name

труе

08.02.2017 13:03

Све их треба процесуирати,па показати да функционисе правна дрзава,а то је ту негдје европа је покуцала на врата

ОДГОВОРИТЕ
Name

Доктор психологије

08.02.2017 13:04

Ста је ово, прво Предсједник па са предсједница Владе по болницама. Неста није у реду!

ОДГОВОРИТЕ
Name

ре

08.02.2017 14:46

Мијењају сполове да би се могли опет догодине кандидирати... Она зе бити Зељко, а он Милованка... Драге оци насе...

Name

Поклисар

08.02.2017 13:05

Ем што је озебла скачући око вашингтонских капија и авлија, ем што је газда дочекао на нож. Свашта јој изговорио, испсовао и испљувао. Нашпицио би је, како има обичај, да се није, знајући за његову хују, бијес и обијест, није држала на одстојању. Испала крива за читаву УС калварију, Урош Кесић свашта налагао и надробио.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Правда

08.02.2017 13:06

Може ли један селфи, молим?

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бјежи болан..

08.02.2017 13:07

Па и прије је она знала заглавити у болницу након жучне и жучљиве расправе са шефом. Злобници кажу да није било дијалога, само монолог. Није дао пробијелити...

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бања Лука

08.02.2017 13:11

Криминалци се крију по болницама,а за болесне нема мјеста.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Борац

08.02.2017 19:37

Ови лопови су направили болнице да се склоне од тузиластва , а и да би добили дознаке за боловање на Лепе. Оци.

Name

упс

09.02.2017 11:00

Одлично Борац.

Name

Човјек

08.02.2017 13:14

Други пут не скидај вунене чарапе кад идеш на Инаугуранцију Хладно је на тргу, хладније нег на Сокоцу у јануару.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Лутак

08.02.2017 13:45

Нека она дође у Тужилаштво, а нека нам накнадно усмено саопшти дијагнозу, након што то све сабере.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бусхко

08.02.2017 13:56

Ко сад дијеци да предаје енглис у Парламенту.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Црњо

08.02.2017 14:02

Доцес на ред за тросење од сиротиње по свијету..

ОДГОВОРИТЕ
Name

Странац

08.02.2017 14:05

Љубим јој пупак јес слатка ко сецер.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Зоки

08.02.2017 14:10

Прпа,добила прилив.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бања Лука

08.02.2017 14:18

ФАРСА

ОДГОВОРИТЕ
Name

боле

08.02.2017 14:26

Биће гужва у УКЦ-у ако наставе са притисцима...

ОДГОВОРИТЕ
Name

брат Ђуро

08.02.2017 14:31

Да ради посао за који је створена ( да чува овце ) била би здрава и весела. Али она би у коло. Нема излаза по жељи ни њој ни шефу. Нема лијека за такве болести нигдје, али казне има. У паклу.

ОДГОВОРИТЕ
Name

ллл

09.02.2017 11:01

Браво Ђуро, браво.

Name

Борац

09.02.2017 21:11

Цувам овце а имам бољи факултет од зуте , а за њу сам експерт. Молим постовања од овога зивим.

Name

Мирко

08.02.2017 14:35

Брз опоравак насој премијерки.А ови људи који се радују тудјој болести ма ко то био треба да се запитају ко су и ста су.Нису низакакав коментар.Ипак је она неција супруга и мајка.Помислите на њену породицу.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Будућност

08.02.2017 15:20

То је та нека наша свијетла будућност чију кичму чине високоморалне персоне спремне на славље због туђих болести и запишавање хумки политичких противника. Али не треба превише осуђивати пошто и то потпада под извијесне дијагнозе.

Name

Да

08.02.2017 15:20

И ја сам нечија супруга и мајка, па сам остала без посла, да би у моју столицу сјела њена другарица. Да ли је она мене и моју породицу жалила?

Name

бака

08.02.2017 20:41

за ДА,говорила сам да кунете,неко ме изгледа послусао.

Name

РЕ мирко

08.02.2017 21:13

Води је кућу

Name

Будуцност бр. 2

09.02.2017 03:09

Одговори ми милим те да ли "господа" Зељка помисли а камоли зали оне породице које имају назалост болесну дјецу а немају пара за лијекове И немају пара да И'м прузе адекватну његу И услове за зивот. Да ли зали старе И немоцне? Да ли зали породице које немају ни за огрев? Да ли зали породице које буквално презивљавају оф данас до сутра? Да ли зали генерације И генетрације младих ција је будуцност вец сад унистена И без наде у боље сутра ? Ти реце И она је неција мајка. Јесте , али да ли је она икад И помислила кроз какву муку И патњу пролазе сиромасне мајке болесне дјеце. Да ли је она икад коме оф тих слуцајева помогла И одрекла се својих примања ? Кога да залим? Њу И такве као она ? Немам никаквог разлога за заљење. И да се разумијемо не припадам , на срецу, ниједној од угрозених категорија, зивим далеко И будуцност моје дјеце је вец итекако осигурана, али не могу да поднесем оно сто се збива тамо И не могу да вјерујем да народ цути. Изгледа сви су храбрији И паметнији од нас , па И Румуни.

Name

сколарац

08.02.2017 14:39

Ово ме подјсеца на сколу. Јел контролни сутрадан, или ме треба питати наставник, ја не додјем и правдам се да сам имао температуру.

ОДГОВОРИТЕ
Name

РС

08.02.2017 14:59

Прво сеф па сад она. То они полако скупљају медицинску документацију због судјења која их цекају за разне пљацке сопственог народа. Па да се на вријеме спреме кад их буду осудјивали, да могу молити за милост и вадити се на нарусено здравље. Јад од људи, додје маца на вратанца. Кад тад.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Хахаха

08.02.2017 18:10

Управо тако. Хахаха.

Name

Царли

08.02.2017 15:13

Наскодили јој Трампов валцер и коктел.Вријеме је да Доду и Цвију Путин лијеци у Москви.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Миле СНСД

08.02.2017 15:24

Добила пролив..од бојазни

ОДГОВОРИТЕ
Name

ПЕНЗИОНЕР

08.02.2017 15:27

Прејела се на доручку!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Трамп

08.02.2017 15:29

Брз опоравак!И мемој Зељка носити нануле.Нека ти Маринко да ципеле к'о Меланијине.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Фудбалер

08.02.2017 15:36

Лици ми на Златана Ибрахимовица са плавом косом??

ОДГОВОРИТЕ
Name

ЈОЛЕ

08.02.2017 16:24

Није тачно.НЕ ЛИЧИ НИ НА ШТО!

Name

ПЕНЗИОНЕР

08.02.2017 17:03

Како можете бити такви?Мени жао људине!

Name

Опет крајници

08.02.2017 16:07

Јел опет крајници.

ОДГОВОРИТЕ
Name

слика

08.02.2017 16:17

Зашто увијек бирате слике гдје је наша Жељкица најгоре "испала"... Надјите љепше слике, ноћне море ћу имате због вас... Унапријед захвална! Ваша вјерна читатељка...

ОДГОВОРИТЕ
Name

Перо

08.02.2017 16:34

Ја мислио да сам једини који је неволи кад оно ну шта их је још. оооооооо

ОДГОВОРИТЕ
Name

Их

08.02.2017 17:47

Их мој Перо, а тек да знаш колико их је што су толико обузети да су морали турити и по пет коментара! Има се, миже се.

Name

Мрка

08.02.2017 17:13

Која мрзња у вама,па висте сви за др. знате којег. Како би помогли болесном. гдје ја зивим медју болесницима...

ОДГОВОРИТЕ
Name

Борац

09.02.2017 21:19

Е мој мрко,да си на бироу а да ова глупаца треба дапокрене привреду и ти би био огорцен и болестан И луд И . Неко за годину узме милион а ти 130 км борацког додатка. Мање сколе а вецег полозаја нема нигдје него у овој лудници коју треба оградити И таблирати.

Name

Сви СНСД- деовци под неком ДИАГНОЗОМ

08.02.2017 17:57

Вријеме је дошло да се стане пред ПРАВДУ,,Дзаба вам доктори једини лијек је лијепи ЗАТВОР ,, Бандо Мафијашка "". Свима нешто фали у СНСД-у. Сви под неким дијагнозама мисле Се извући. Напријед немогу а Назад поготово.

ОДГОВОРИТЕ
Name

ууу

09.02.2017 11:14

Браво пријатељу.

Name

симиц

09.02.2017 11:16

Људи на улице, изводимо цијеле фамилије.

Name

ПАЈКО

08.02.2017 18:51

ДА НЕ ВАДИ ЈАЈНИКЕ.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Пеле

09.02.2017 00:55

Ма, не,клепетала нанулама по америчким авлијама,а требала је данас да клепета по БАШ-чаршији,па је измислила болест.

Name

пеле

09.02.2017 00:46

У праву су они који су утврдили да је њена дијагноза СТРАХ од тужилаштва,гдје су паре утрошене за лажни референдум од 1.500.000 км плус милиних 10% од 150.000 км.То су бачене паре јер 9.јануар није празник каквог смо га славили протеклих 25 одина.

ОДГОВОРИТЕ
Name

БОА

09.02.2017 08:13

Нека је њој са срецом али ја се бојим да није Миле наредио, а мозда је и она свјесна, Миле у САД она у САД, Миле у Сарајево, она у Сарајево, Миле у ...., Миле у болницу, бела чизмица у болницу није он бољи од ње.

ОДГОВОРИТЕ
Name

СДС

09.02.2017 09:38

У ПБ на Сокоцу постоји муско и зенско акутно одјељење. Не мозе вас све примити.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Доктор

09.02.2017 10:03

Да није "закачила" приликом инагурације од нове америчке администрације ???

ОДГОВОРИТЕ
Name

вихор

09.02.2017 12:56

Влада нам се разболи,пропадошмо!!!

ОДГОВОРИТЕ
Name

хехехе

09.02.2017 13:10

Хајде да искористимо то вријеме док су болесни, па да поправимо државу

Name

Нада

09.02.2017 19:23

Све је толико провидно да се види из авиона... Да сам ја којим случајем омануо за два судска позива да се не одазовем из гроба би ме извадили...

ОДГОВОРИТЕ
Name

јаца

10.02.2017 10:50

Ха,ха,ха сто их је посло да нису крајници

ОДГОВОРИТЕ