Kraj sezone za Novaka?!

Novak opet na klinici u Švajcarskoj gde je bio zbog lakta! Najbolji teniser sveta traži pomoć za problem sa ramenom u klinici u Cirihu u kojoj je već bio zbog ramena. Pod velikim znakom pitanja da li će uspeti da sanira problem i završi sezonu kako je planirao?

1

"Velika trojka" je izjednačena!

Španski teniser Rafael Nadal je osvajanjem trofeja na US Openu stigao do 54. titule na "velikim" turnirima.

0

0

"Bitka za prvo mjesto nije moj sadašnji cilj!"

Šampion US Opena Rafael Nadal Kaže da nije zainteresovan za trku za prvo mesto na kraju sezone.

0

''Srećan sam što sam dio bitke sa Rodžerom i Novakom!''

''Želim pehar više!" Rafael Nadal je tituli na Rolan Garosu dodao i uspeh na Flašing medouzu.

0

Pamtiću ovo finale i kad budem imao 70 godina!

Ruski teniser Danil Medvedev odigrao je fantastičan meč u finalu US Opena, ali ostao je bez trofeja.

0

Džumhur: "Mentalno" jačanje i povratak u top 30!

Damir Džumhur uspješno je okončao "američku turneju" i nakon serije povreda i slabih rezultata, ponovo se vratio među top 100 tenisera svijeta.

0

Đoković i operacija: Neće valjda ponovo?!

Još uvijek nije poznata ozbiljnost povrede najboljeg tenisera svijeta, a novinar Njujork Tajmsa ima nove informacije.

0

Srbija se sjeća Ane i Jelene...

Prva na svetu, prvi put na završnom turniru! Ešli Barti obezbedila je plasman na finalni turnir sezone, koji će se od ove godine igrati u Šendženu u Kini. Srbija petu godinu bez predstavnice na tom takmičenju

0

Nakon Njujorka: Kada Đoković može da izgubi prvo mjesto?

Stvari u vrhu svetskog tenisa se brzo menjaju i poslednja dva gren slema su najbolji pokazatelj za to. Šta to znači za ostatak 2019. godine?

1

ATP: Nadal opasno prijeti Đokoviću...

Nakon preksinoćnjeg osvajanja US opena Španac zaostaje samo 640 poena za vodećim Srbinom koji se sa 268 sedmica na vrhu izjednačio sa legendarnim Džimijem Konorsom.

0

Novaku se "klima" prvo mjesto, Rafa brani 0 bodova!

Smjena na vrhu ATP liste više nije toliko nemoguća, čak su Nadalove šanse u ovom trenutku ogromne. . .

0

Pred nama su najbolje godine u istoriji tenisa!

Rafi trijumf u epskom finalu, Federer na grend slem titulu! Medvedev je ozbiljan izazivač velikoj trojci, ali u finalu US Opena nije izdržao isrcpljujući meč od četiri sata i 50 minuta!

0

US open: Rafa osvojio 19. gren-slem titulu!

Nadal slomio otpor nestvarnog Medvedeva i osvojio Ameriku! Rafael Nadal je savladao Danila Medvedeva u finalu Otvorenog prvenstva SAD i osvojio svoju 19. Gren slem titulu.

0

Lendl: Novak i Rodžer platili ceh finala Vimbldona!

Osmostruki Grend slem šampion Ivan Lendl smatra da je iscrpljujuće finale Vimbldona između Đokovića i Federera uticalo loše na oba tenisera.

0

Najava: Šansa koju Rafa ne smije da ispusti!

Nadal ima priliku da osvajanjem US opena priđe Federeru na jednu titulu, ali pitaće se nešto i Danil Medvedev (22. 05).

0

Andreesku: Srećna sam što nikad ne odustajem!

Veliki osmeh na licu, poneka suza radosnica, Bjanka Andreesku je mora se priznati, očarala sve u Njujorku.

0

"Mogla sam da budem malo više ona stara Serena!"

Serena Vilijams je propustila još jednu veliku priliku da izjednači rekord Margaret Kort.

0

US open: Švarcmanu i Osaki nagrade za fer plej!

Šampionka US Opena 2018. godine, Japanka Naomi Osaka i Argentinac Dijego Švarcman dobitnici su nagrada za fer plej ponašanje na turniru u Njujorku.

0

Matek-Sands i Mari osvojili US Open!

Betani Matek-Sands i Džejmi Mari osvojili su titulu u miks dublu na US openu, pošto su u finalu savladali Čan Hao-Čing i Majkla Venusa – 6:2, 6:3.

0

Senzacija! Andreesku preko Serene do titule US opena!

Bjanka Andreesku, devetnaestogodišnjakinja iz Kanade, osvojila je prvu Grend slem titulu, pošto je u finalu US opena savladala Serenu Vilijams – 6:3, 7:5.  Serena opetT izgubila finale u Njujorku, titulu slavi Andreesku! Još jedna senzacija na US Openu, Bjanka Vanesa Andreesku je šampionka.

0

''Drago mi je što se Đoković predomislio!''

''Normalno bi bilo pozvati Kirjosa"! Španski fudbaler Đerar Pike zadovoljan je što se Novak Đoković predomislio oko učestvovanja na Dejvis kupu.

0

US open - Dimitrov: Nisam bio loš, ali...

. . . Danilov servis je teško "pročitati"! Grigor Dimitrov ni iz trećeg pokušaja nije uspeo da se plasira u Grend slem finale.

0

Đokoviću se ljulja tron!

Nadal favorit da prezimi na vrhu! Španac do kraja sezone ne brani ni bod!

0

Da li je razlika u godinama prepreka za dobar tenis?

Serena Vilijams (37) i Bjanka Andresku (19) ukrštaju rekete u borbi za Grend slem trofej US opena. Nedavno su ove dve igračice imale prvi međusobni okršaj u finalu Mastersa u Torontu, kada je Amerikanka posle samo četiri odigrana gema predala meč. Sada je situacija mnogo drugačija, jer Serena deluje potpuno oporavljeno, ali je sada i pod mnogo većim pritiskom, s kojim se u poslednje vreme sve teže nosi.

0

US open: U finalu Nadal - Medvedev!

Crveno za Beretinija, Nadal u nedelju igra za 19. Grend slem! Rafael Nadal će u nedelju 8. septembra protiv Rusa Danila Medvedeva imati priliku da osvoji US Open po četvrti put.  Nastavak ludog američkog leta, Medvedev u finalu US Opena!

0

"Federer više nikad neće osvojiti Grend slem!"

Greg Rusedski, nekadašnji četvrti teniser sveta, smatra da će se Rodžer Federer zaustaviti na 20 osvojenih Grend slemova, koliko ih i sada ima.

0

Kolumbijci poslije Vimbldona, osvojili i US open!

Kolumbijski teniseri Robert Farah i Juan Sebastian Kabal osvojili su US open u konkurenciji dublova.

0

Serena: Mislila sam da ću u penziju sa 28 ili 29!

Amerikanka će krajem septembra proslaviti 38. rođendan.

1

USO: Mateov meč karijere! Medvedev u životnoj formi!

Veoma zanimljiva dva susreta u okviru polufinala US opena. . .

0

Švarcman: Rafa je kao lav u savani, ne možeš mu ništa!

Argentinac Dijego Švarcman je turnir na US Openu završio u četvrtfinalu, ali uzdignute glave.

0

US open: 2018. ispala u 1. kolu, sad u finalu na Serenu!

Kanada može da slavi, Andreesku u finalu US Opena! Kanađanka Bjanka Andreesku igraće u subotu 7. septembra za svoju prvu Grend slem titulu u karijeri.  Serena bez milosti, stigla Kris Evert i ušla u novo finale! Serena Vilijams je po jubilarni deseti put u finalu US Opena.  Serena "zakucala" 10. finale u Njujorku, čeka je duplo mlađa rivalka! U finalu US Opena boriće se Serena Vilijams, koja će uskoro napuniti 38 godina, i 19-godišnja Kanađanka Bjanka Andreesku.

0

"Federer bi jedini mogao da bude GOAT!"

Bivši australijski teniser Rod Lejver uporedio je Rodžera Federera sa Rafaelom Nadalom i Novakom Đokovićem.

0

Đoković: Hvala ti, veliki Tesla!

Možda je završio učešće na US Openu, ali ne i boravak u Njujorku.

0

USO: Rafa preživio Švarcmana! Sad na Beretinija!

Nadal bez problema u Njujorku: Dve godine u polufinalima grend slemova! Španac ubedljivo slavio u četvrtfinalu US Opena protiv Dijega Švarcmana i zakazao duel sa Mateom Beretinijem. Upisao 33. pobedu u nizu protiv Argentinaca koji se ne zovu Huan Martin del Potro! Foto-finiš trke za titulu GOAT: Zlatna šansa za Nadala, Federer na dva meča i grend slem titulu! Španac u četvrtfinalu izbacio i Švarcmana.

0

Đoković i Federer - kao prije 14 godina...

Novak Đoković i Rodžer Federer zabeležili su jedan specifičan neuspeh prvi put od 2005. godine. . .

1

Što volim da bacam i lomim reket? Pa, gledao sam Safina!

Danil Medvedev je pravi hit ove sezone na US Openu.

0

Dimitrov: Vidjelo se da Federer ne igra kako umije!

Bugarski teniser Grigor Dimitrov rekao je da je srećan zbog prolaska u polufinale poslednjeg grend slem turnira u sezoni.

0

US open: Kako je povreda pomogla Beretiniju?

Italijan Mateo Beretini jedan je od igrača koji su pravo osveženje ove sezone na US Openu.

0

Federer o povredi i "dužem odmoru"...

Svega 15 minuta po završertku meča u četvrtfinalu, negde oko ponoći po lokalnom vremenu, Rodžer Federer se pojavio pred novinarima.

0

Američka teniserka Serena Vilijams odigrala je jedan od najboljih mečeva u karijeri.

0

USO - Njujork u šoku: Dimitrov izbacio Federera!

Veliko iznenađenje na US Openu, petostruki šampion Rodžer Federer poražen je u četvrtfinalu od Grigora Dimitrova. Federer neće osvojiti US open! Rafa Nadal sada je prvi favorit za titulu pred finale na "Artur Ešu" koje će biti prvo u karijerama dvojice tenisera zbog kojih su Švajcarci u jednom danu ostali bez dvojice predstavnika u muškom singlu.  Serena pregazila Kineskinju, hita ka 24. Grend slemu! Serena Vilijams je čini se konačno spremna za osvajanje rekordne 24. Grend slem titule.