Цвијановићева са Гидеоном Саром о стању у БиХ
Српски члан Предсједништва БиХ Жељка Цвијановић истакла је да је на састанку са изараелским министром иностраних послова Гидеоном Саром још једном потврђено пријатељство Републике Српске и Државе Израел, те српског и јеврејског народа.
Босна и Херцеговина 22.06.2026 | 12:38
"Одличан и веома саџајан састанак са министром Саром. Била је ово прилика да размијенимо мишљења о актуелним регионалним и глобалним питањима, али и да саговорника упознам са тренутним политичким приликама у БиХ", навела је Цвијановићева на "Инстаграму".
Цвијановићева је истакла да се радује наставку успјешне сарадње.
Српски члан Предсједништва БиХ је сусретом са Саром наставила вишедневну посјету Израелу у оквиру које би вечерас требало да се обрати на Самиту међународне политике у Јерусалиму.
(Срна) Фото: Срна

Коментари / 15
Оставите коментарАјдее
22.06.2026 12:53К нози, одбројава вам се, јос мало па це октобар,
ОДГОВОРИТЕРе
22.06.2026 15:07Сто није повела Карана?
Оли
22.06.2026 15:09Да знају да примају устаскињу🤢
Ре
22.06.2026 15:12Против Цвијановић поднијети кривичну пријаву за лажно представљање и рушење устава БиХ.
Јале
22.06.2026 15:56Конобарице дај две љуте дупле и три пива ајд одма бем те зуту
Мирослав С.
22.06.2026 16:08Ипак треба сацекати резултате избора. Па каква буде воља Срба, нека тако буде.
Реално
22.06.2026 12:57Види "Монализе." Каква лазовцина,
ОДГОВОРИТЕРеално
22.06.2026 13:02Ниста ниси помогла свом народу а блатеци друге народе. Паметном доста. Како твој народ зиви отидји обидји их помози им . Не ид и не трацај о другим народима. Трацаро
ОДГОВОРИТЕЈа
22.06.2026 15:58Ова плиска у белин цизмицама је пукла ко цјепаница.
Газа 2026
22.06.2026 14:34Фарса са обе стране - па нисмо ми бас сви из публике слијепци!
ОДГОВОРИТЕБезвезњак
22.06.2026 15:06Свака част на храбрости и "одабиру стране". У вријеме када није популарно нити морално бити на овој страни историје, Жељка нема с тим проблем.
ОДГОВОРИТЕИдеално
22.06.2026 15:19А мозда она нема образа па је безобразлук...
Гробета Мацковиц
22.06.2026 15:22Па зна се на цијој је страни Пејина унука!
ре практично
22.06.2026 15:50е јесте вала жељка на овој страни у правом смислу.она држи страну уништавања и расељавања срба,успут путује о нашем трошку,а опет незна ни да ли је дошла ни да ли је пошла.
ОДГОВОРИТЕСвеСкупа
22.06.2026 16:09Жељка, јеси ли испричала да си усташка унука?
ОДГОВОРИТЕ