У пуцњави једно лице рањено, друго се предало полицији

У Бијељини је јутрос нешто прије девет часова дошло до пуцњаве у којој је рањен Оливер Остојић (40) из Бијељине, потврђено је из Полицијске управе Бијељина.

Република Српска 25.11.2025 | 10:51
У пуцњави једно лице рањено, друго се предало полицији

Пуцњава се десила у Улици Пантилинска 145/а.

Наводно, мушкарац је испалио је хитац из пиштоља и погодио Остојића у десну ногу.

Повријеђени је збринут од стране екипе Службе хитне помоћи Дома здравља Бијељина и није животно угрожен.

Као извршилац идентификован је Б. Бошњак (44) из Бијељине, који се након пуцњаве удаљио са лица мјеста путничким возилом и сам се предао полицији у Полицијској станици 1, гдје је предао оружје из којег је пуцао.

(БН) 

Коментари / 4

Оставите коментар
Name

МЕТАК

25.11.2025 13:03

БУДАЛА НИКАДА НЕЦЕ НЕСТАТИ

ОДГОВОРИТЕ
Name

Боки

25.11.2025 13:23

Поштено предо се то је битно

ОДГОВОРИТЕ
Name

Митар

25.11.2025 14:37

ЊЕМУ СУ И ЗЕНУ ИСТО ПУЦАЛИ....СЛУЦАЈНО???

ОДГОВОРИТЕ
Name

Еер

25.11.2025 16:16

Ту нешто. Смрди.

ОДГОВОРИТЕ