У пуцњави једно лице рањено, друго се предало полицији
У Бијељини је јутрос нешто прије девет часова дошло до пуцњаве у којој је рањен Оливер Остојић (40) из Бијељине, потврђено је из Полицијске управе Бијељина.
Република Српска 25.11.2025 | 10:51
Пуцњава се десила у Улици Пантилинска 145/а.
Наводно, мушкарац је испалио је хитац из пиштоља и погодио Остојића у десну ногу.
Повријеђени је збринут од стране екипе Службе хитне помоћи Дома здравља Бијељина и није животно угрожен.
Као извршилац идентификован је Б. Бошњак (44) из Бијељине, који се након пуцњаве удаљио са лица мјеста путничким возилом и сам се предао полицији у Полицијској станици 1, гдје је предао оружје из којег је пуцао.
(БН)

Коментари / 4
Оставите коментарМЕТАК
25.11.2025 13:03БУДАЛА НИКАДА НЕЦЕ НЕСТАТИ
ОДГОВОРИТЕБоки
25.11.2025 13:23Поштено предо се то је битно
ОДГОВОРИТЕМитар
25.11.2025 14:37ЊЕМУ СУ И ЗЕНУ ИСТО ПУЦАЛИ....СЛУЦАЈНО???
ОДГОВОРИТЕЕер
25.11.2025 16:16Ту нешто. Смрди.
ОДГОВОРИТЕ