Тужилаштво тражи извјештај након урушавања моста
Полиција у Градишци извршила је увиђај на лицу мјеста урушавања пјешачке стазе на мосту у Градишци, а дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бањалука изјаснио се да се по комплетирању предмета достави извјештај о предузетим мјерама и радњама.
Република Српска 19.05.2026 | 12:12
Увиђај је извршен уз присуство Републичког инспектора за саобраћај и вјештака грађевинске струке, саопштено је из Полицијске управе Градишка.
Саобраћај на мосту је у потпуности обустављен за све учеснике, као и Обалом војводе Степе код моста и у Видовданској улици, испод моста.
С циљем безбједности учесника у саобраћају, Полицијска управа Градишка апелује на
возаче и пјешаке да користе алтернативне правце за вријеме трајања обуставе.
Полицијској управи Градишка један час иза поноћи пријављено је да је дошло до урушавања дијела моста на Обали војводе Степе.
(Срна) Фото: БН

Коментари / 14
Оставите коментарДамир
19.05.2026 12:39Недај те им отворити гранични прелази нама то незтреба имамо изациц
ОДГОВОРИТЕГрадиска
19.05.2026 20:18Ето видис, отвори се прелаз а ти се сад заби у своју крајину и Изациц а по могуцности сазови и све ове цариникеци границафе да се врате из Градиске на Изациц
Тд
19.05.2026 12:50Да није диверзија
ОДГОВОРИТЕРе
19.05.2026 14:40Наравно да је диверзија сами мало око поноћи ко фол урушили мост довезли неког бетона ставили га испод моста све темпираној пред скупштину данас га и од јутрос гракћу ко гуске! 🤣🤣🤣 Глуп је овај народ да то не види! 🤣🤣🤣
Јаста
19.05.2026 20:59Наравно у 1 сат попо ноци
Камере
19.05.2026 13:12Ко је рушио?
ОДГОВОРИТЕПд
19.05.2026 13:23Знају ли стручњаци са купљеним дипломама направити извјештај. Мада то и ћора бака види да је то све труло, давно изградили мрски комунисти, кад је оптерећење било десет пута мање. Сад ће почети један по један мост да се урушава. Важно је да има пара да се купе избори. Ни сиромашније државе ни веће јагме за власт
ОДГОВОРИТЕПриједорчанин М.
19.05.2026 13:26Чуј,полиција апелује на возаче и ПЈЕШАКЕ ДА КОРИСТЕ АЛТЕРНАТИВНЕ ПРАВЦЕ,драги пјешаци,право Свилај,Градина или Босанска Дубица,ма ништа не чуди,каже полиција...
ОДГОВОРИТЕБоки
19.05.2026 13:33Нажалост ово би се догодило прије или касније у овом корумпираном друштву гдје грађ.инспекција не ради свој посао. Срећа у свему томе да није нико од људи настрадао.
ОДГОВОРИТЕРе Боки
19.05.2026 22:02Казес среца није нико страдао,па ко це страдат кад је полиција око поноци све затворила и оцистила около ,нас је истјерала из локала где смо славили.
Милко
19.05.2026 14:02Тужилаштво да подигне оптужницу против Шмита и 40 британских шпијуна.
ОДГОВОРИТЕРеее
19.05.2026 15:08Ово све предвидено јос у филму ,,ко то тамо пева,, хахаха ја да се питам протјерао би бус овуда....
ОДГОВОРИТЕШта рећи
19.05.2026 19:03Годинама се зна да стопе моста нису беезбедне и да се на мосту не сме задржавати возила а оно камион до камиона ...
ОДГОВОРИТЕТо је
19.05.2026 19:46Аџић дужан урадити,обрће милионе са два запослена,не плаћа концесију на соларне панеле у Ламинцима а у Градишци колапс,ови додикови гдје су год на власти само се нешто урушава од силне пљачке и мућке.
ОДГОВОРИТЕ