Још двоје држављана на листи "најгори од најгорих" у САД

• Министарство националне сигурности САД је ажурирало статистику ухапшених држављана других земаља, међу којима су и двоје из БиХ.

• Бранкица Јанковић је ухапшена у Нешвилу због посједовања наркотика и неауторизованог боравка.

• Армин Смајиловић је ухапшен због убиства с предумишљајем.

• На листи "Најгорих од најгорих" се већ налазе 11 особа поријеклом из БиХ које су оптужене за тешка кривична дјела.

• Није познато да ли ће ухапшени бити депортовани у БиХ или гдје се тренутно налазе.

Министарство националне сигурности САД је ажурирало статистику ухапшених држављана других земаља који су у Америци оптужени за тешка кривична дјела, а међу новим именима на листи се налази и двоје особа из БиХ.

Босна и Херцеговина 06.02.2026 | 16:34
Још двоје држављана на листи "најгори од најгорих" у САД

У посљедњим акцијама Агенције за имиграције (ИЦЕ) и Граничне патроле САД су тако ухапшени Бранкица Јанковић и Армин Смајиловић.

Јанковић је ухапшена у граду Нешвил, у савезној држави Тенеси, а она се сумњичи за посједовање наркотика и неауторизовани боравак на туђем посједу.

Смајиловић је такође ухапшен у Нешвилу, а он се терети за убиство с предумишљајем.

Листа "Најгорих од најгорих" проширена

Иначе, на овој листи коју су назвали "Wорст оф тхе wорст" (Најгори од најгорих, енгл.) се од раније налази 11 особа које имају пасош БиХ или су поријеклом одавде.

На листи су од раније Јетон Битићи, Адмир Веле, Сафет Авдулахај, Демир Кећо, Гордана Јухић, Мирдал Липљанац, Аднан Синановић, Кемал Дугалић, Ермин Шарић, Дениса Алимановић и Хата Шарић.

Они се терете за бројна тешка кривична дјела, од напада, посједовања и распарчавања наркотика, крађа до прања новца.

Још није познато да ли ће ове ухапшене особе бити депортоване у БиХ и гдје се тренутно налазе.

(Клиx) Фото: Сцхреенсхот

Коментари / 7

Оставите коментар
Name

Драган

06.02.2026 20:58

Фини неки људи!

ОДГОВОРИТЕ
Name

ОКО

07.02.2026 00:16

Па да њихови градјани узор досљацима.по милона наркомана,убица,инцест фдобијају по три дозихвотне робије

ОДГОВОРИТЕ
Name

+

07.02.2026 09:41

Уклапају се ови наши у АМЕРИКУ.

ОДГОВОРИТЕ
Name

ОКО

07.02.2026 11:23

Отисли тамо да уце Америцку демократију.

ОДГОВОРИТЕ
Name

🫢

07.02.2026 12:32

Изванредно ме заболе патак за њих двоје.

ОДГОВОРИТЕ
Name

ПД

07.02.2026 15:38

Такви у БиХ има доста. Писете као да је то нешто ново у УСА

Name

Ћаћа

08.02.2026 08:24

Све бошњаци,ето са каквим ми Срби комшијама живимо

ОДГОВОРИТЕ