Емисија "Изазови" у програму БН телевизије (ВИДЕО)

Република Српска 26.12.2025 | 17:47
Емисија "Изазови" у програму БН телевизије (ВИДЕО)

- Шта смо платили, шта изгубили, шта нас чека наредне године?

- 2025. година - пропуштена шанса или свјесно вођена криза? 

- Ко је одговаран за стање у које смо доведени? 

- 2026. година смиривања или година нове неизвјесности? 

Гости:

- Милан Петровић, посланик СДС-а у НС РС 

- Бојан Кресојевић, посланик ПДП-а у НС РС

- Милко Грмуша, правник 

Уређује и води Жељана Шаренац 

(БН) 

Коментари / 3

Оставите коментар
Name

????

26.12.2025 18:01

Мозе ли и једна емисија без покрета за власт??? Због цега је тај кресојевиц прузио руку љигавом кр… стевандицу кад је избацио Вукана са сједнице!!!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Надам

26.12.2025 18:11

Надам се да ће господин Грмуша пошто је био дуго у ПДП али као прави опозиционар поставити неколико питања Кресојевићу? Једно од тих питања би било зашто се Кресојевић у скупштинској сали окретао да види да ли је Вукановић избачен са сједнице и зашто је пришао насилнику који се назива Предсједник Народне скупштине Стевандићу и пружио му руку. Друго питање би било зашто градска управа Бања Лука предлаже толико измјена регулационих планова и изгласава се у Скупштини када на тај начин долази до повећања броја аутомобила и у зимском периоду долази до велике загађености зрака јер нема провјетравања ради изградње зграда.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Гајић

26.12.2025 23:49

Капа доле Милку Грмуши, последњем господину и интелектуалцу у политици Републике Српске. Милина је слушати овог паметног човјека.

ОДГОВОРИТЕ