Црвена звезда продала двојицу главних играча

Српски шампион ће играти Лигу европе, а како ствари стоје нападач Звезде Шериф Ендиаје неће бити дио црвено-бијелог табора.

Спорт 28.08.2025 | 12:03
Црвена звезда продала двојицу главних играча

Нападач ће ускоро бити продат у Емирате и тако ће се реализовати спекулације које трају већ неколико седмица, јавља Спорт Клуб.

Ендиаје иде пут Емирата у трансферу тешком око девет милиона евра, па ће црвено-бијели инкасирати солидан новац, који ће бити дистрибуиран у циљу довођења замјене.

Шериф Ендиаје је стигао у Звезде прије двије сезоне за 4 милиона евра.

И не само Шериф, шампион Србије је продао још једног играча из прве поставе. Ријеч је о Тимију Максу Елшнику.

Како сазнаје Моцарт спорт Словеначки везиста ће каријеру наставити у Турској. И мада се име клуба још држи у строгој тајности, Црвена звезда ће на продаји 27-годишњег везиста приходовати око 4.000.000 евра.

С тим новцем ће клуб већ пребацити границу од 30.000.000 евра зарађених на продајама играча овог љета и то само рачунајући фиксни део обештећења, не и бонусе и евентуалне проценете од наредних продаја појединих сада већ бивших играча.

(Агенције) Фото: Тањуг

Коментари / 4

Оставите коментар
Name

Х20

28.08.2025 14:28

Каква брука у лиги првака...стварно срамота докле је досао yу.фудбал ...

ОДГОВОРИТЕ
Name

Коwалски

28.08.2025 15:43

Колико је то око 9000000

ОДГОВОРИТЕ
Name

Зерза

28.08.2025 16:42

Ко са мафијом тикве сади о главу му се лупају!

ОДГОВОРИТЕ
Name

МеНАГЕР

28.08.2025 18:27

Само у Београду се мозе наци онаквих 11 играца (просецних) какви играју за Звезду Незнам цему доводјење онолико страних играца и црнаца када се онакви играци могу наци казем опет само у Београду а да неприцамо о целој Србији

ОДГОВОРИТЕ