Огласили се из Гранда поводом одласка Марије Шерифовић
Гранд продукција издала је званично саопштење поводом краја ангажмана Марије Шерифовић.
Забава 07.07.2025 | 17:24
Певачица Марија Шерифовић опростила се од жирија такмичења „Звезде Гранда“ након пуних десет година, истичући да је то за њу било драгоцено, незаборавно и дубоко емотивно искуство. У дирљивој поруци захвалности, упутила је топле речи својим колегама, посебно Саши Поповићу, кандидатима који су јој указали поверење, као и публици која ју је све време подржавала. Новом директору и читавој екипи пожелела је много успеха у даљем раду, а посебне честитке упутила је Николи Станишићу и Светлани Цеци Ражнатовић
Поводом Маријиног одласка, огласила се и Гранд продукција, те су јој се том приликом искрено захвалили на дугогодишњу сарадњу и посвећеност.
-Након десет незаборавних година проведених као члан жирија музичког такмичења „Звезде Гранда“, дошло је време да се опростимо од наше Маре, наше Марије Шерифовић - поручили су из продукције, након чега су наставили:
–Ова деценија била је испуњена изазовима, емоцијама, великим талентима и са поносом можемо рећи да је Марија у овом периоду себе дала искрено, страствено и без задршке, а све у жељи да заједно са нама помогне младим људима да пронађу свој глас и своје место на музичкој сцени.
Из продукције поручују да предстојећа сезона „Звезда Гранда“ доноси освежење у виду нових лица
– Гранд продукција ће Марији и даље бити ослонац у свим подухватима и бити ветар у леђа за све аспекте њеног живота. Нова сезона Звезда Гранда донеће нове изазове, лица и узбуђења, а ми Марији од срца желимо успех у животу и каријери. Гранд продукција ће је и даље подржавати и у свим подухватима и бити ветар у леђа за све аспекте њеног живота - пише у саопштењу, те су се на крају захвалили Марији:
-Хвала Марија, хвала на подршци и љубави свих ових година, сцена студија 1 ће увек бити спремна за тебе.
(Србија Данас)
Коментари / 0
Оставите коментар