Маскирани нападач опљачкао кладионицу у Бањалуци
– Полиција трага за разбојником који је данас опљачкао кладионицу у Бањалуци.
Република Српска 01.04.2025 | 11:27
Како сазнајемо, пљачкаш који је био маскиран, пријетио је пајсером радници од које је отео новац.
Све се одиграло веома брзо. Након разбојништва, побјегао је са мјеста догађаја.
У тренутку напада радница је била сама у кладионици.
Радници оближњих локала са којима смо разговарали кажу да нису примијетили ништа сумњиво док није дошла полиција.
„Видјела сам само да је изашла дјевојка из кладионице и пуно полиције, нисам знала шта се десило“, испричала је једна радница.
То су потврдили и други саговорници „Независних“, који су само видјели полицију, али не и нападача који је у јутарњим сатима опљачкао кладионицу. Због тога вјерују да се све десило изузетно брзо. Полиција је још увијек на лицу мјеста.
„Полицијски службеници поступају по наведеној пријави и предузимају све неопходне мјере и радње“, наводе из полиције.
Подсјећамо, данас око 09:45 ПУ Бањалука је пријављено да је непозната особа уз пријетњу употребе опасног предмета од раднице кладионице у Бањалуци отела новац.
(Независне) Фото: Независне
Коментари / 11
Оставите коментарПајсер
01.04.2025 11:44Дали ће га стићи Додикова милиција...
ОДГОВОРИТЕИскрено
01.04.2025 11:56То не жалим!
ОДГОВОРИТЕЛија
01.04.2025 12:24Срећа је да радница у кладионици није повређена мада је преживела трауму коју ће дуго памтити. Што се тиче кладионица много су зла починили и много породица унесрецили.
ОДГОВОРИТЕУхватиће
01.04.2025 12:26Ситне рибе они хватају,али пљачке политичара они не виде.
ОДГОВОРИТЕТреба их пљацкати
01.04.2025 12:27Сваки дан у сваком мјесту, Ма не пљацкати, вец отимати. Редом све.
ОДГОВОРИТЕ€®©
01.04.2025 12:48Стићи ће га као и оне грузијце што су опљачкали мјењачницу у по бијела дана на Лаушу,пиши пропало...
ОДГОВОРИТЕРе
01.04.2025 13:59Да се ови нису којим случајем ознојили зарађујући да их жалим?! Ако кад доживимо (а ваљда, хоће бар млађи) да дође нека нормална власт, онда коцкарнице и кладионице треба законом забранити и најстроже кажњавати оне који се тиме баве!
Рулс
01.04.2025 12:50А кладионица на сваком цоску зао ми због раднице и претрпљеног сока .најбоље их је све затворити да пљавкаси немају ста пљацкати а играци ста играти .да узму мотике у руке и у родена села басту да посеју и копају.у здравом телу здрав дух
ОДГОВОРИТЕФф
01.04.2025 13:12Па реко би неко из сектаских ланаца
ОДГОВОРИТЕПостено
01.04.2025 13:16Е нека је и ове лопове и убице неко опљацкао, руке му се златиле!
ОДГОВОРИТЕИду
01.04.2025 15:50Коцка и пљацка заједно.
ОДГОВОРИТЕ