Малољетник прошао са лакшим повредема
Полицијској станици Лопаре данас 13. децембра 2024. године око 10,55 часова пријављено је да је дошло до употребе ватреног оружја на подручју општине Лопаре.
Република Српска 13.12.2024 | 13:36
Оперативним радном на терену полицијски службеници Полицијске управе Бијељина су утврдили да је дошло до саморањавања малољетног лица, које је задобило прострелну рану у предјелу подлактице.
Лице је превезено у болницу „Свети Врачеви“ Бијељина, гдје му се указује љекарка помоћ и није животно угрожено.
Рад по наведеном је у току и о свему је обавијештено Окружно јавно тужилаштво у Бијељини, саопштено је из ПУ Бијељина.
О стању малољетника који се данас самоповриједио у Тобуту код Лопара, за БН ТВ говорио је Бојан Кењић, шеф Одјељења за хируршке гране болницw у Бијељини.
“Данас око 12:30 довезли су нам колима хине помоћи пацијента старости 14 година са прострелном раном лијеве подлактице. Пацијент је све вријеме био свјестан са неким мањим боловима без неког значајнијег крварења, збирнут је код нас, остао на одјељењу да се пропрати због евентуално неких компликација које могу да се развију. Он је у суштини добро. Може се рећи да су то лакше тјелесне повреде, али док не завршимо љечење не можемо баш карактерисати повреде”, рекао је доктор Кењић.
(БН) Фото: Илустрација
Коментари / 1
Оставите коментарДамјан
15.12.2024 15:21Наведите и да је "отац" дао лазну изјаву полицији да је неко пуцао на дијете због овце... Каква болест, надам се да је добио батина у станици.
ОДГОВОРИТЕ