Повријеђена два малољетна лица, возач побјегао

- Два малољетна пјешака повријеђена су у саобраћајној незгоди на магистралном путу Зворник-Бијељина у мјесту Скочић, а непознати возач је побјегао, саопштено је данас из Полицијске управе Зворник.

Република Српска 29.11.2024 | 10:13
Повријеђена два малољетна лица, возач побјегао

Повријеђени су превезени у зворничку Болницу, а припадници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Зворник трагају за возачем који је побјегао.

Саобраћајна незгода догодила се синоћ око 19.00 часова.

Извршен је увиђај, а тужилац Окружног јавног тужилаштва Бијељина наредио је достављање извјештаја о угрожавању јавног саобраћаја. 

(Срна) Фото: ПУ Зворник 

Коментари / 5

Оставите коментар
Name

Маyбе

29.11.2024 12:46

Баш ће га наћи јајаре

ОДГОВОРИТЕ
Name

Дрекавац

29.11.2024 14:09

Алкохол и тачка! Сваки пут је у питању алкохол!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Реалиста

29.11.2024 17:14

Алкохол плус брзина.

Name

Миломир

29.11.2024 16:19

Од како је онај мали Ристановиц командир саобрацајне полиције у Зворнику је хаос сто се тице саобрацаја. Са свима хоце да буде родјо и батица и свима гледа кроз прсте а зворницани пјани, дрогирани и нерегистровани возе..

ОДГОВОРИТЕ
Name

Шљивић

29.11.2024 20:35

Народ је луд, гориво треба да поскупи свако се дочепа аута и горива , немају гаћа на гузици а воза се по цијели дан

ОДГОВОРИТЕ