Карлеуша: Грађани Србије да се суздрже од путовања у ЦГ

Српска пјевачица Јелена Карлеуша позвала је грађане Србије да се због, како је казала, “атмосфере мржње” суздрже од путовања у Црну Гору овог љета.

Магазин 03.05.2024 | 23:27
Карлеуша: Грађани Србије да се суздрже од путовања у ЦГ

Она је то објавила на свом Инстаграм налогу.

Карлеуша се, након што је хотел “Подгорица” отказао њен наступ због говора мржње према Црној Гори и њеним грађанима, одлучила на отказивање наступа у Будви.

Своју одлуку је оправдала забринутошћу од “удара екстремиста”. Осим тога, отишла је корак даље и навела да “Будва и Црна Гора тренутно нису безбједно мјесто за српске студенте и грађане Србије”.

“Драги моји студенти здравствених факултета, Медицинијада 2024. је планирана у Црној Гори – Будви, као и мој концерт на истој. Организатор ме је обавијестио, да сте због мене купили више од 4.000 карата до овог момента, ја сам бескрајно поносна и захвална што ме волите и желите да уживате уз моју музику”, написала је Карлеуша на Инстаграм сторију.

Наводи да донијела је одлуку да не одржи заказани наступ, правдајући се да грађани Србије се налазе на удару “екстремиста”.

“Како се због узнемирујуће и опасне ситуације по грађане Србије, који су на удару тамошњих екстремиста, Медицинијада не би претворила у политички и медијски обрачун са једном политичком струјом из Црне Горе, а највише због ваше безбједности, одлучила сам да као извођач не учествујем у овогодишњем забавном програму. У договору са деканима и организаторима, видимо се у неком другом граду”, додала је Карлеуша.

Будва и Црна Гора, према њеним ријечима, тренутно нису “безбједно мјесто за српске студенте и грађане Србије”.

“Још једном хвала што сте купили карте и надам се да вас ово помјерање неће разочарати. Апелујем на власти у Црној Гори да гарантују безбједност грађанима Србије у тој земљи, јер екстремизам, мржња и примитивизам воде у пропаст. Такође савјетујем грађанима Србије да се због атмосфере мржње суздрже од путовања у Црну Гору овог љета. Ми се свакако дружимо у времену испред нас, ваша ЈК”, стоји у објави Карлеуше.

(<стронг>ЦДМ) Фото: ДМ

Коментари / 24

Оставите коментар
Name

Тоза

03.05.2024 23:41

Ова сподоба се поцела бавити политиком. Ако овако настави, моци це пјевати само у Србији.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Този

04.05.2024 09:16

Јелена је у праву

Name

Ма да

04.05.2024 09:28

Тебе ћу да питам!

Name

Ре

04.05.2024 09:30

Под условом да се научи пјевати

Name

Ја,Србин

04.05.2024 00:47

Ајде Крлеусо идем у ЦГ на море,тамо сам слободан,цовјек,постујем постују ме. Лијепо спавај плавусо

ОДГОВОРИТЕ
Name

Оке

04.05.2024 01:14

Звездо наша. Нека си нам рекла. Идемо у Турску или Дубаи? Само ти нама реци где ће нам бити лепо.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Па ова сподобааа

04.05.2024 09:08

И н8је та Црну Гору за Европу!!! Сљам успливаооо у циркусу балканском! Багра без знања без морала

Name

Горан

04.05.2024 06:02

Сра она мисли? Да је дезавник, па да то мозе да замоли. Исто као Бајден сто замоли Америцке градјане. Каква праxна изјава и молба.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бл

04.05.2024 07:10

Оно ти ми реци гдје да идем и ста да радим хвалис се неким.богаством па кад вец имас купи себи огледало да видис на ста лицис

ОДГОВОРИТЕ
Name

ј@@@@

04.05.2024 07:21

Нису то екстремисти то су шиптари као што то раде и у Грчкој и Македонији хоће и у Црној Гори,хоће велику албанију тамо,шиптарска поган од нације и у свему имају подршку америке и запада због тог ће и подржати резолуцију о Сребреници а ви Срби идите на море тамо и ове године.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Гкб

04.05.2024 07:27

Од струцњака за вакцине постала је и струцњак за сигурност. Зено, пјевај и не мијесај се тамо гдје ти ни мјесто!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ангус Yоунг

04.05.2024 07:46

Бас це неко њу послусати.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Данте

04.05.2024 07:50

Де бона држ се тамо силикона и шатора, мани се политике.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Огмјен В.

04.05.2024 08:42

Ова пјеваљка мијења миśљење свака 2 сата 😂 Прво је била жестоки противник свих вакцина, затим је постала промотор истих. Прво је била националист, па глобалист, па сад опет националист.. 😁 Пјеваљке и инфлузерке и инфлузери ведре и облаче

ОДГОВОРИТЕ
Name

кк

04.05.2024 08:48

4000 карти 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Поадали дилери, изгледа лоша роба

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ау и певаљке

04.05.2024 09:06

Савјетујууууу народ!??????? Побогу! Дотакли смо дно! Урусен систем!!!! Ез знања без морала сљам !!!!!!!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Тебе треба

04.05.2024 09:09

За министра ванзеаљских послова

ОДГОВОРИТЕ
Name

БЛ

04.05.2024 09:20

Бас је она права особа да моралисе љуфима. Варала муза с мангупом, танге и гтудњак на првом плану на сваком концерту, бог зна ста ради тако по Дубаију.

ОДГОВОРИТЕ
Name

мрга

04.05.2024 09:24

Свуда у свијету се бахате дјеца писмених лордова, само код нас се курцхе дротовска недоношчад.

ОДГОВОРИТЕ
Name

МН

04.05.2024 09:31

Бас це нам недостојати твоје "арлаукање" како би нас месар то његовим рјечником описао. Нит нам долази, нити нам твоја музика треба.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Зашто тек сада ЈК упозорава .

04.05.2024 09:32

Зашто нас ниси упозорила да не идемо у ЦГ прије годину, двије, пет, десет...., него тек сада када су Минтенегрини тебе цуро нагазили

ОДГОВОРИТЕ
Name

Х

04.05.2024 09:40

Еуфорија око твојих сторија и сока из ципеле

ОДГОВОРИТЕ
Name

илија цворовиц

04.05.2024 14:07

Јос само да је забране у Србији па да сви оданемо дусом...

ОДГОВОРИТЕ
Name

РС

04.05.2024 14:26

А кад си купила лову онда су ти били добри сад ти неваљају кад су те откацили е онда вапај немојте ици ја цу ици и увјек сам исао поздрав за сву брацу из Ц Г...РС

ОДГОВОРИТЕ