Власт РС прича о издајницима увијек када је у кризи

Опет све већ виђено, само је тема са којом се власт у Републици Српској игра сваки пут све тежа и озбиљнија. Нема потребе да опозицију ико прозива и уцјењује, јер добро знамо да не постоји ништа испред интереса Републике Српске и тако и наступамо.

Република Српска 12.04.2024 | 12:47
Власт РС прича о издајницима увијек када је у кризи

Рекла је ово посланик ПДП, Тања Вукомановић, коментаришући наводе представника власти да су они који не подрже Изборни закон Републике Српске подржали Шмита.

-Када је у питању Избори закон, власт мора да зна да се не завршава све гласањем, већ да је најважније оно што долази послије усвајања закона и одлука, а то је у многим случајевима до сада било ништа, јер се многе одлуке иза којих смо сви стали не спроводе - рекла је она.

Она подсјећа да власт принцип “патриоте” и “издајници” примјењује увијек када се Српска нађе у кризи.

-“Ко не подржи Додиков вето стаће на страну оних који газе права Српске”; “Ко не подржи витални интерес ради против Српске”; “Онај ко не подржи вето ради против Републике Српске и њене државности”;”Проклет био Србин који не подржи вето”;”Ко не подржи изборни закон Српске, подржао је Шмита” само су неке од порука представника власти Републике Српске упућене опозицији - подсјетила је Вукомановићева.

Додаје да опозицији национални интереси Републике Српске никад нису били упитни, као и то да Шмит за нас није високи представник.

-За Шмита, и сличне њему, а против Српске су највише свих ових година радили управо они. Нико нема право да намеће ставове, манипулише јавним мњењем и уцјењује посланике, што у овом најновијем случају ради предсједник Скупштине - навела је она.

Додаје да Изборни закон тек долази на дневни ред, свако ће објаснити како и зашто ће гласати, али одговорни ће морати да објасне зашто су нас довели у овакву ситуацију.

(БН)

Коментари / 15

Оставите коментар
Name

БЛ

12.04.2024 12:50

А криза је једина константа овде.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре

12.04.2024 15:57

Зато је сретан свако ко је отисао из овог несретног вилајета

Name

Тања

12.04.2024 13:04

једна велика пуса за тебе али неце вам то проци вјеруј ми лутко

ОДГОВОРИТЕ
Name

Икм

12.04.2024 13:04

Види ове дусебризнице...па ти си једна од оних која је гласала за 4 делегата снсд за бих ниво

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ђиђи

12.04.2024 13:10

Сви сте ви исти,додворавате се бурли. Једино вјерујем Јелени.Млада жена,паметна,школована.Једини проблем изгледа што сељобери не гласају за њу је тај што не пјева по зборовима и шаторима 🦍.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Пањик

12.04.2024 13:16

ДОБАР КУЛТУРАН ПРЕСЕДНИК ПОРОДИЦЕ ДРАГЕ НАМ ЦВЕТЕ.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Нибибуб

12.04.2024 13:27

Ко су ови људу? Испеглана коса, у животу направила шта? Гурају се у ту политику, као да су без воде и ваздуха...

ОДГОВОРИТЕ
Name

100%

12.04.2024 13:36

Ниста од тог закона нема

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бања лука

12.04.2024 13:45

Симбиоза за пола године бицете у снсд-у

ОДГОВОРИТЕ
Name

Лоповлук

12.04.2024 14:01

Боље Смитов закон него Додиков лоповски

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре,Лоповлук

12.04.2024 16:23

Наравно да је бољи изборни закон који је дошао од Шмита,него онај који Додиг намеће.Ако није желио наметнути закон,зашто се није потрудио да изгласају реалан изборни закон,без могућности крађе,фалсификовања,и отимања воље грађана?!?!?!

Name

РЕ Лоповлук

13.04.2024 23:20

Обично се каже да лопов напада лопова. Ово је борба за власт, а не за бољитак народа. Ево вам примјер! Својевремено док је био председник СДС на питање како су успјели да изаберу нове чланове ЦИК-а из Републике Српске одговорио: "Искористили смо моменат када смо били већина у сали Парламентарне Скупштине БиХ, док су "они" СНСД били вани. Слиједи смијех. Може се провјерити када је давао интервију на ТВ.

Name

Миро

12.04.2024 14:09

Ако вас манипулатор и сада навуце на овај закон онда сте стварно губитници.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Косана

12.04.2024 14:24

Ево јос једне "паметне" ,која само лијепо изгледа. Разумије се у све,а јуце испилила. Има ли нека нормална,паметна,радишна? Нема,такве су засукале рукаве и раде,не дају се за радно мјесто ,не продају своју дусу и углед.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Цаки

12.04.2024 17:08

Како вас није само срамота реци било ста, ја невидох ниста са стране опозиције да стоји у одбрани овог страсног притиска од запада, тако це те проци и на изборима.

ОДГОВОРИТЕ