Фудбалери Звезде ремизирали против Новог Пазара на прослави 34. титуле

Фудбалери Црвене звезде ремизирали су вечерас против Новог Пазара 2:2 (0:0) у последњој утакмици седмог кола плеј-офа Суперлиге.

Фудбал 28.05.2023 | 21:40

Црвено-бели на прослави 34. титуле нису успели да упишу тријумф, а сезону су завршили без пораза, са убедљивих 97 бодова, 22 више од ТСЦ-а и Чукаричког и чак 26 више од Партизана.

Пред скоро 30.000 гледалаца на стадиону Рајко Митић  Звезда је повела у 53. минуту сјајним голом Гелора Канге, само седам минута касније узвратио је Миљан Момчиловић.

Млади Стефан Лековић донео је нову предност Звезди у 72. минуту, али су Пазарци опет изједначили, само три минута касније, а гол је постигао Слободан Станојловић.

Уочи меча од Звездиног дреса опростио се Ненад Крстичић, у наставку је добио шансу да заигра и на најлепши начин заврши каријеру.

Од Звезде се опростио и тренер Милош Милојевић, кога ће већ од сутра заменити Израелац Барик Бахар.

Такође, на полувремену је приређен дефиле шампиона из Спортског друштва црвено-белих.

(Тањуг) Фото: Тањуг