Траје борба за живот оца, мајка дјеце је стабилно

А.А.(32), мајка четворо деце која су настрадала јутрос у пожару у Новом Пазару, налази се у болници у овом граду, и она је релативно доброг општег стања. Са друге стране, отац малишана је животно угрожен у транпорту је и тренутно је на путу за Београд. Од четворо настрадале деце, само једно је давало знаке живота по доласку у болницу, али је после неуспешног покушаја реанимације преминуло.

Србија 05.03.2023 | 12:47
Траје борба за живот оца, мајка дјеце је стабилно

Жена има опекотине првог и другог степена, са процентом захваћених површина од 9 до 18 одсто, сазнаје "Блиц". 

 Како даље сазнајемо, то су опекотине углавном на шакама, те она није животно угрожена и стабилна је.

Са друге стране, отац деце, египатски држављанин, има теже опекотине, пошто су му захватиле много већи део тела него мајци.

"Пребачен је у Клинику за опекотине Клиничког центра Србије јер оне покривају 50 одсто површине његовог тела. Осим тога, нагутао се угљен моноксида и морао је бити интубиран. Он је још увек животно угрожен", наводи др Шефћет Хајровић за Еуронеwс Србија.

Према његовим речима, деци није било спаса.

- У 7.45 у болницу доведено четворо деце од којих је троје малишана било угљенисано, док је код четвртог детета, које је имало опекотине лица и шака, покушана реанимација. Нажалост, није успела. Сво четворо деце пребачено је у службу за патологију где ће по налогу тужиоца бити извршена обдукција", наводи Хајровић. 

Подсетимо, у стамбеној згради у Улици 12. српске бригаде у Новом Пазару, догодио се пожар у којем је страдало четворо деце, а старости од 6 месеци до пет година.

(Блиц) Фото:  Сцреенсхот / Рингиер

Коментари / 11

Оставите коментар
Name

Горан

05.03.2023 12:07

Гдје вам је сада вас бог господо?

ОДГОВОРИТЕ
Name

ре Горан

05.03.2023 12:35

Какав идиотски и дебилан коментар!!Фуј гњидо људска!Да Бог да и теби овако како ти другима желио!!Горио у паклу!! Искрено жаљење и покој души малим безгрешним анђелима!!

Name

Јоле

05.03.2023 12:58

Ти си болестан цовјек, ако си уопсте цовјек.

Name

Мирослав

05.03.2023 13:45

Горићеш у паклу!

Name

А гдје је ваш бог?

05.03.2023 13:58

Човјек бог!? Срами се и стиди!

Name

Ре Горан

05.03.2023 14:04

Дали мозес појаснит коментар

Name

Драган

06.03.2023 05:27

То се и ја питам кад тебе остави у животу, а децу узе себи.

Name

Децко

05.03.2023 12:41

Не дај Бозе никоме да ово презиви!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Искрено

05.03.2023 12:42

Ужас. Боже помози

ОДГОВОРИТЕ
Name

Дејан

05.03.2023 15:52

Један обичан детектор дима би спасио животе дјеце. То није скупо и требао би свако да има бар један а најбоље да се има у свакој просторији.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Техницар

06.03.2023 06:41

У прави сте потпуно сто се тице детектора дима. И данасње вријеме је то сасвим нормална ствар али многи људи на балкану немају ста да једу и како онда да прицамо о било цему даље.