Виго за побједу Црвене звезде против Партизана

- Фудбалери Црвене звезде савладали су вечерас Партизан 1:0 (1:0) у 169. вечитом дербију.

Фудбал 03.03.2023 | 21:48

Гол за победу и практично недостижних "плус 16" на табели постигао је аргентински десни бек Алекс Виго у петом минуту.

Дебитант у дербијима центрирао је, а лопта "погодила" Слободана Урошевића и завршила у мрежи голмана Александра Поповића.

Пред 35.078 гледалаца на стадиону "Рајко Митић" само почетак дербија био је добар, а све после тога, укупно 103 минута са надокнадама, било је са пуно нервозе и недостојно најважније утакмице српског фудбала.

Партизан је финиш меча одиграо са десеторицом јер је у 90. минуту искључен Рикардо Гомеш због ударања Страхиње Ераковића.

Звезда после 24. кола у Суперлиги има 66 бодова, док је Партизан други са 50, само бод више од трећепласираног ТСЦ-а.

(Тањуг) Фото: Тањуг