Зорица Брунцлик добила награду за концерт године
Певачица Зорица Брунцлик прославила је јубилеј од 50 година каријере.
Забава 18.01.2023 | 16:31
Наиме, певачица је концертом на Ташмајдану прославила јубилеј од 50 година каријере и обележила годину иза нас а колики је утисак оставила на публику али и стручњаке сведочи и то што признања стижу већ у првим данима 2023. године.
На додели Балкан аwардс-а најтиражнија певачица у историији домаће музике овенчала се тако признањем за концерт године.

- Срећна сам због признања, и захвална публици коју ми пружа све ове године. Обећавам да ћу им се одужити и ове године и спремам за све њих једно лепо музичко изненађење - рекла је Брунцликова.
А да породица оде са доделе са прегршт награда постарао се и Мирољуб Аранђеловић Кемиша> који је добио признање за животно дело, као инструменталиста, аутор и продуцент.
(Курир.рс)
Коментари / 2
Оставите коментарЛукас
18.01.2023 18:25Браво господјо Брунцлик, цеститке од срца за Вас и за Васу награду. Најбоља пјевацица на насим просторима, све пјесме су прави хитови ,цак и оне које су настале прије 30 година. Увијек Вас радо слусам, зелим Вама и Васој фамилији све најбоље. БРАВО ЗОРИЦЕ.
ОДГОВОРИТЕТатар
18.01.2023 18:36Једноставно су незамењива и нико ти није раван.Мозе се Карлеуша и онакве кревељити 100г али дзаба
ОДГОВОРИТЕ