Поред Даре никоме није хладно: Ево како се проводи у Дубаију пред операцију!
Дара Бубамара, ако је судити према њеним фотографијама на Инстаграму, најмање времена проводи у Србији.
Забава 11.01.2023 | 17:36
Она је стално на путу, што пословно, што приватно, а сада је отишла у топлији крај. Усред јануара, а после новогодишњих празника, које је провела радно, певачица је спаковала кофере и отпутовала на одмор у Дубаи.
Дара тамо ужива у лепом времену и дане проводи на плажама. С једне је и објавила слике на Инстаграм, а како на себи има жути бикини, њене груди, за које многи тврде да су након уградње силикона јака седмица, су у првом плану. На тај призор мушкарцима се задржавају очи, али Дари то не смета.
Иначе, она ће, према писању медија, ускоро опет отићи у Турску на операцију носа. Наводно јој се не допада његов врх и сада хоће да га среди и то на компензацију. Она је наводно склопила договор с естетским хирургом у Истанбулу којег ће рекламирати, а он ће јој средити нос.
(Курир.рс)

Коментари / 0
Оставите коментар