Преминуо Малчански берберин у КПЗ у Пожаревцу

Нинослав Јовановић ухапшен је 5. јануара 2020. године, због отмице и продуженог дела силовања дванаестогодишње девојчице

Србија 08.07.2022 | 08:32
Преминуо Малчански берберин у КПЗ у Пожаревцу

Нинослав Јовановић, познатији као Малчански берберин преминуо је, сазнаје Телеграф.рс. 

Како сазнајемо, он је преминуо јуче у Казнено-попоравном заводу у Пожаревцу.

Подсетимо, Нинослав Јовановић правоснажно је осуђен на доживотну робију 5. августа прошле године због отмице и продуженог кривичног дела силовања, чија је жртва била дванестогодишња девојчица.

Он је 20. децембра 2019. године способан да схвати значај својих дела и управља својим поступцима, око 7.25 сати у насељу Брзи Брод у Нишу, обманом и претњом одвео малолетну девојчицу из Сувог Дола, у намери да је обљуби, на тај начин што је путничким возилом "фиат пунто" сустигао оштећену, зауставио возило и позвао је да уђе у кола. Када му је она рекла да не сме, представио се као Бојан из Ниша и рекао да ради као електричар у њеној школи.

Затражио је да му покаже где је школа, на који је начин обмануо и навео је да уђе у возило. Када је оштећена почела да му објашњава где је школа, казао јој је да ће јој показати краћи пут. Када су кренули даље, казао јој је да је отета, да је њен отац украо дијамант од неке бабе из Нишке Бање и да она мора да буде са њим док њен отац не врати дијамант. Затим јој је упутио речи претње и тако је одвео до места званог Малчанска петља, где је сишао са главног пута и зауставио возило.

Девојчица је покушала да му побегне тако што је потрчала према колима, али је окривљени сустигао, ударио је по глави и одсекао јој прамен косе, затим је одвукао до колибе и користећи њен страх, принудио је на обљубу. До 29.12. када је нађена, док је девојчица осећала глад, умор, била исцрпљена и плакала, говорио јој је да мора да настави, да не сме да стане, да мора да хода.

Она је плакала и молила је да је пусти кући, јер се плашила, а он је ударао у главу и стомак и претио јој да ће јој убити родитеље, што је оштећену плашило јер је веровала да то може да се догоди. Када би наилазили на људе, да не би тражила помоћ, говорио јој је да су они зли, да могу да их убију, да мора да трчи. Она се плашила мрака, звукова које је чула а окривљени јој је додатно плашио секући јој косу, скидао јој је маље, говорио јој је да ће јој убити родитеље, да би неутврђеног дана у кући рођака у селу Орешац, знајући да они нису код куће.

Побегао је 29. децембра, а девојчица је пронађена.

Ухапшен је 5. јануара 2020. године на малчанском гробљу.

И пре отмице девојчице осуђиван је за силовања и постао је озлоглашен због тога што је својим жртвама секао косу.

(Телеграф.рс Фото: Телеграф/Архива)

Коментари / 8

Оставите коментар
Name

Отахарин

08.07.2022 07:04

Добра вијест! Црко манијак! Неће више изац из затвора и поновити дјело, као раније!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Лактаси

08.07.2022 07:05

За овим злотвором неце нико залити

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бл

08.07.2022 07:13

А засто би нас било брига за манијаком? Дајете публицитет некоме коме ни име не треба запамтити.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Василије

08.07.2022 08:25

Невиђени злотвор и манијак неће имати мира у паклу!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Предатор

08.07.2022 10:34

Горио у паку вецно

ОДГОВОРИТЕ
Name

А Качавенда?

08.07.2022 12:53

А Павле? А Ристо? И они су за пакла!

ОДГОВОРИТЕ
Name

ћорак

09.07.2022 00:31

То му је најпаметније у животу што је мого учинити.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Боле

09.07.2022 05:31

Тако се постопа са смецем. Сто дубље закопати

ОДГОВОРИТЕ