БиХ у 95. минуту остала без побједе

Репрезентација Босне и Херцеговине ремизирала је је са Казахстаном у 5. колу квалификација за Свјетско првенство у Катару резултатом 2-2.

Фудбал 07.09.2021 | 22:59

Имали су изабраници Ивајла Петева неколико стопостотних шанси у првом полувремену. Први је запријетио капитен Един Џеко у петој минути сусрета након убачаја Мирослава Стевановића, али је његов ударац отишао преко гола.

Шест минута касније опет је пријетио Един Џеко. Овога пута је шутирао са 20-так метара, али је њего ударац завршио преко гола.

У 17. минути нова прилика за Дијаманта. Пјанић је сјајно центрирао, Џеко је остао сам на другој стативи, али је и овај пут његов ударац отишао преко гола.