Реал побиједио у гостима Интер

Фудбалери Реал Мадрида побиједили су као гости Интер резултатом 2:0 у оквиру 4. кола групе Б и направили су велики корак ка пролазу у нокаут фазу. С друге стране, Неразури су на прагу елиминације и у посљедње двије утакмице потребно им је право чудо да се домогну осмине финала.

Фудбал 26.11.2020 | 07:48

Краљевски клуб је повео већ у 7. минуту голом из пенала који је сигурно реализовао Еден Азар за 1:0.

Ипак, кључни тренутак меча десио се у 33. минуту. Видал је пао у казненом простору гостију, а енглески судија Тејлор се није огласио. Видал је потом бурно реаговао и добио је два жута картона због приговора те је Интер остао с играчем мање.

Питање побједника ријешено је у 59. минуту када је Хакими постигао аутогол за коначних 0:2.

У истој групи Борусија М'гладбах је у нешто раније одиграном сусрету побиједила Шахтјор са 4:0.

У групи Ц Порто је славио на гостовању против Марсеја са 0:2, а тријумф потругласком шампиону донијели су Сануси голом у 39. и Серхио Оливеира поготком из пенала у 72. минуту.

Од 19 сати играли су Олимпијакос и Манчестер Сити, а Грађани су били бољи 1:0 голом Фодена у 36. минуту и осигурали су пласман у осмину финала.