Гоца Божиновска отишла да пјева па пребила госта!
Гоца Божиновска била је гост код Огњена Амиџића, а том приликом јој је постављено питање да издвоји највећу непријатност коју је доживела на наступу или прослави.
Забава 25.11.2020 | 22:22
"Једна непријатност, то је било давно, у Босни ја мислим неки вашар је био. Велики шатор. Кренем да певам и један се мотао око мене. Мени каже газда да га пустим јер је попио и опасан је тип. Ја била млада, он дошао код мене и као:
"Ја бих теби оно, ја бих теби ово", ја микрофоном ударим човека толико јако да њему крене крв и он кренуо на мене и цео шатор је скочио на њега. Највећа ствар је што се он уплашио више од мене. Ја на њега скочила, он бежи, а ја идем за њим и кажем "Е сад ћеш видети". То је нешто што сам запамтила. Свашта смо доживљавали", рекла је Гоца у "Амиџи Шоу".
(Курир.рс Фото: принтсцреен)
Коментари / 4
Оставите коментарМуња
25.11.2020 22:04И шта је било када си се пробудила?
ОДГОВОРИТЕАwр
25.11.2020 22:05Е јеси и опасна ракаву.
ОДГОВОРИТЕМарица БЛ
25.11.2020 22:10Ко ли њу слуса мајко мила?
ОДГОВОРИТЕКантон
26.11.2020 07:59Побогу,како то ИЗГЛЕДАШ,сва си извештачена.
ОДГОВОРИТЕ