Москва: Парада за Дан побједе ће сигурно бити одржана
- Парада поводом Дана побједе и обиљежавање 75. годишњице побједе над фашизмом у Другом светском рату 9. маја биће сигурно одржана, потврдио је Кремљ.
Свијет 11.04.2020 | 17:21
То је рекао данас портпарол Кремља Дмитриј Песков.
"До данас нису донесене одлуке о одлагању прославе", рекао је он и додао да ће се о томе одлучивати касније, зависно од развоја ситуације с обзиром на епидемију корона вируса.
"Међутим, могу са сигурношћу да кажем да нема сумње да ће парада поводом Дана побједе и прославе тим поводом сигурно бити одржане", рекао је Песков, преноси ТАС С.
Дан побједе над фашизмом обиљежава се 9. маја.
(Тањуг)

Коментари / 7
Оставите коментарРе
11.04.2020 16:19То ван је капитализам вријеме да се отарасе пензионрра
ОДГОВОРИТЕИСТИНА
11.04.2020 16:57КОМУНИСТИЦКА ОБИЉЕЗАВАЊА СУ СВУГДЈЕ ДОЗВОЉЕНА ,КОЛИКО ЦЕ СЕ ТУ ОКУПИТ ЉУДИ А ВАСКРС И СЛАВЕ СУ ЗАБРАЊЕНЕ. ЉУДИ МОЈИ ОТВОРИТЕ ОЦИ.
ЗА ИСТИНА
11.04.2020 17:17Тацно. Све сто није везано за Цркву и Бога дозвољено је. Стигао антихрист.
Марко
11.04.2020 16:22Неко реце како на запада висе смртних слуцајева једноставан одговор пензиони фондови су у рукама капиталиста тако да је ваљда свима јасно
ОДГОВОРИТЕСрбин
11.04.2020 16:22Надам се да је то поцетак
ОДГОВОРИТЕмф
11.04.2020 17:08То знаци да је Русија,Русија а не запад Америка и нато . Русе сада води Путин који зна ста ради а не пијани Јелцин .Путин неради против свог народа и нетрази помоц ниоткога као сто просе земље бивсе СФРЈ да би се политицари обогатили а народ нека поцрка као пацови а ми луди опет гласамо за њих и хоцемо у Европску унију која се распада и ниста нам недаје само нам унистава насу домацу производњу а увозимо из ЕУ њхово покварену храну и смеце нас производац домаци производ баца тоју спољну политику води ЕУ са насим политицарима,поздрав
ОДГОВОРИТЕПутко
12.04.2020 23:08Ови русофили знају боље шта и како ради путин..него сам путин.!!!!
ОДГОВОРИТЕ